Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

A. Conte po mačo su "Barcelona" buvo nepatenkintas teisėjų darbu


Be pergalių šį sezoną UEFA Čempionų lygoje liekanti Milano "Inter" ekipa trečiadienį išvykoje rezultatu 1:2 turėjo pripažinti "Barcelona" futbolininkų pranašumą.

Po susitikimo "Inter" strategas Antonio Conte, kuris rungtynių metu sulaukė ir teisėjo įspėjimo dėl netinkamo elgesio, pasigedo pagarbos būtent iš arbitrų.

"Nusipelnėme daugiau. Esu šiek tiek pasipiktinęs, nes rungtynėse mačiau epizodų, kurie man nepatiko. Nuo pat susitikimo pradžios aikštėje vyko dalykai, kurie man nepatiko, bet nenoriu apie tai kalbėti.

Ką teisėjas pasakė man? Nieko. Tiesiog įspėjo, kad pasitaikius progai jis mane išsiųs į tribūnas. Teisėjai ant savo marškinėlių turi žodį "pagarba" ir tai yra vienintelis dalykas, kurio aš prašau. Jie privalo gerbti tuos, kurie čia atvyksta ir bando parodyti geresnį žaidimą nei varžovai.

Išvykstu šiek tie susierzinęs. Mes kalbame apie teisėją, kuris vadovavo Čempionų lygos finalui ir jo tikrai neturėtų paveikti "Camp Nou" atmosfera.

Aš tikrai nenoriu rasti pasiteisinimų, kalbu tiesiog apie savo patirtį visų rungtynių metu", - po pralaimėjimo kalbėjo A. Conte.

Straipsnio įvertinimas: 3 6
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (13)

Kyli&NeyBest
11 40 10-03 11:17
Idealus teisejavimas, bet natūrali nuoskauda pralošti per 30 minučių nuo 1:0 į 2:1
4 8 10-03 15:23
Tu gal vaidoshius eik į kokį vaikų portalą savo pasakas pasek,nes kas futbole nusimano, tai patys matė tą teisėjavimą
1 5 10-03 14:05
Vaidoshius:
Skystakiaušis lažybininkas atsičiūchint galėtų, o tai šneka kaip po trijų dienų gėrimo ką tik nuo stalo pakilęs :D Kaip tik teisėjas buvo palankus $hintero pensininkams, teisėjas leido kapotis kas yra jiems palanku, nes pensininkams per dideli greičiai čia. Kiek kartų Messį nukirto ir duodavo baudą tik tada, kai jau konkrečiai nupisdavo nuo vaizdo :D Skystakiaušiui lažybininkui bele paverkti, tegul mokosi kaip futbolą reikia žaisti, o ne savo catenaccio jibaną su 11 gynėjų baudos aikštelėje.
Tai kad pagal amziaus vidurki inter mazesnis tai barca pensininkai?
2 1 10-03 18:00
Nelegalass10:
alvyduxas30 niekas taves snarglyyy cia neklause pusk is cia...;DD
DDDDDDDDDD nors tau tik 11 tu ji jau turi
4 0 10-03 14:30
alvyduxas30 niekas taves snarglyyy cia neklause pusk is cia...;DD