Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A. Conte prieš dvikovą Dortmunde: "Suprantame, kokia atmosfera mūsų laukia"


Antonio Conte diriguojamas Milano "Inter" klubas antrą kartą per dvi savaites stoja į kovą su Dortmundo "Borussia" komanda.

Pirmoje tarpusavio dvikovoje "Inter" varžovus iš Vokietijos palaužė rezultatu 2:0. Tai buvo pirmoji madų sostinės komandos pergalė UEFA Čempionų lygos grupių etape – po jos tiek "Inter", tiek "Borussia" turi po keturis taškus.

Šį kartą "Inter" komandos laukia dar sunkesnė kova – dvikova įvyks Dortmunde, kur visada didžiulio užnugario sulaukia šeimininkų ekipa.

"Tai labai svarbios rungtynės – abi komandos turi po lygiai taškų", – spaudos konferencijoje sakė A. Conte. – Vienintelė "Barcelona" yra garantuota dėl savo pozicijos".

"Pirmose rungtynėse prieš BVB surengėme gerą pasirodymą, tačiau žinome su kokiais sunkumais susidursime šioje akistatoje. Mūsų laukia labai stiprus ir savo vertę įrodęs klubas, taip pat turintis didžiulę patirtį šiame turnyre.

Mūsų laukia karšta ir įaudrinta publika, kuri, kaip žinome, gali suteikti motyvacijos savo žaidėjams. Mums bus labai svarbu ne tik gerai žaisti su kamuoliu, bet ir parodyti charakterį", – varžovų fanais susižavėjimo neslėpė A. Conte.

Paklaustas apie galimą rungtynių stilių, strategas pridūrė: "Norime būti atakuojanti komanda. Jeigu mums teks žaisti gynybinį futbolą, tuomet tai bus tik Dortmundo komandos nuopelnas. Mūsų filosofija visada yra bausti priešininkus. Mes visada norime atakuoti."

"Inter" ir BVB komandos šį vakarą į kovą stos 22 valandą.

Straipsnio įvertinimas: 6 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (3)

6 6 11-05 14:11
turetu inter imti o vaidoshius apsiverkti
2 0 11-05 16:28
beja kiek zinau barca jau nupirko slavia