Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A. Oxlade'as-Chamberlainas dėl traumos praleis planetos pirmenybes


„Liverpool” ir Anglijos rinktinės stovyklą pasiekė itin blogos naujienos - Alexas Oxlade'as Chamberlainas ilgam krenta iš rikiuotės.

Saugui nesėkmingai susiklostė UEFA Čempionų lygos pusfinalis prieš „Roma”. Anglas susidūrė su Aleksanderu Kolarovu ir aikštę paliko ant neštuvų.

Vakar po atliktų tyrimų paaiškėjo, kad saugui plyšo kelio raiščiai, todėl jis ne tik, kad šį sezoną nebežais su klubu, bet ir bus priverstas praleisti šių metų pasaulio čempionatą.

Tai skaudi netektis tiek anglam, tiek „Liverpool” klubai - Oxlade'as-Chamberlainas šį sezoną per 46 susitikimus pelnė penkis įvarčius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Straipsnio įvertinimas: 3 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
ziedas
1 19 04-26 11:37
gaila,tikrai jis kuo toliau tuo daugiau, duodavo naudos komandai
Asirgitawe
2 15 04-26 11:59
Nesitikėjau, kad Ox taip pritaps Liverpool. Rimtas nuostolis. Žaidėjas labai profesionalus - pradžioje sezono negavo žaisti, o jei gaudavo - tai krašte, kai pats norėjo žaisti viduryje. Ir kažkada per interviu su Coutinho padėjo išvengti nemalanaus žurnalisto klausimo dėl jo ateities Liverpool. Didelis nuostolis Liverpool, ypač saugų grandis suretėjusi artėjant atsakomosioms su Roma. Berots 3 sveiki saugai iš pagrindinės sudėties.
toBBD
1 7 04-26 18:17
isgyvens,kaip ir tu be smegenu isgyveni
Lenonas
0 5 04-27 00:14
Jurgenas is begalviu malku padaro puiku futbolinnka , o is puikiu futbolininku padaro geriausia zaideja planetoi
0 3 04-26 21:30
Benderis:
anglam bus pasiteisinimas kai is grupes neiseis vel..
Zmogau,tu ala zinove! Kada Anglija Pasaulio cempionate neskaitant paskutinio nebuvo isejus is grupes??? Vat susirask ir zinias pagilink, uzuot vejus rasinejes.