Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Agentas: Malcomui nepatinka dabartinė situacija "Barcoje"


Skandalingai pasibaigęs perėjimas į "Barceloną" komandą Malcomui kol kas didelio džiaugsmo neatneša.

21-erių metų krašto puolėjas praėjusią vasarą už 41 mln. eurų atvyko į katalonų gretas. Šis perėjimas vasarą tapo tikru hitu - brazilas jau buvo viena koja "Roma" klube ir ruošėsi skrydžiui į Italijos sostinę, tačiau "Barca" paskutinę sekundę permušė "romėnų" pasiūlymą ir jis tapo jų klubo žaidėju.

Visgi gyvenimas "Barcelona" ekipoje Malcomui kol kas nesiklosto gerai - jis tėra sužaidęs dvi rungtynes. 6 minutes jis gavo pasireikšti prieš "Real Valladolid", dar 19 minučių - prieš "Leganes". Brazilui tai pat teko keletą rungtynių praleisti dėl traumos, bet po sugrįžimo jam net nebepavyksta patekti į komandos paraišką.

Apie problemas užsiminė ir jo agentas Junioras Minguella: "Kiekvienam žaidėjui reikia laiko, kad iš vienos komandos įsilietų į kitą. Jam reikia gauti užtektinai minučių, jog galėtų įrodyti savo vertę.

Jis dar nesulaukė progos tai padaryti, tačiau jis savo vertę įrodys vos tik gavęs šansą. Žinoma, jis nėra patenkintas dabartine situacija, tačiau jis vis dar yra motyvuotas."

Straipsnio įvertinimas: 7 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (10)

M-NUS
1 42 10-12 12:39
Galėjo ramiai sau eit į Romą ir įrodinėt, jog yra world class ir vertas starto be abejonės. Dažnai karma tokiem žaidėjam negailestinga. Barca irgi normaliai, pasiėmė ir pūdo ant suolo
1 42 10-12 11:50
O ko jis norėjo eidamas į barca gal pamiršo su ko reikes konkuruoti norint eiti žaisti ?
 Pj100
2 22 10-12 12:18
Taip jam ir reikia jei nežino kur žaist...
Vaidoshius
7 21 10-12 12:55
Jau net pamiršau, kad toks išvis egzistuoja Kas ten žino kas su juo ką šnekėjo ir ką žadėjo, gal turėjo bėti afrikancas Dembele prastumtas, bet nepaėjo diela, bet faktas kaio blynas, kad tokiuose metuose eidamas į Barcą turi būti konkrečiai geras, nes brūžinsi suolą negailestingai.