Antrajame kėlinyje užsikūręs "Arsenal" grįžo į pergalių kelią "Premier" lygoje

Sekmadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos penktosios 26-ojo turo rungtynės.

Į pergalių kelią galiausiai grįžo Londono "Arsenal" komanda, kuri namuose 4:0 sutriuškino "Newcastle United" futbolininkus.

Du įvarčiai krito antrojo kėlinio pradžioje. Iš pradžių pasižymėjo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, o vos po trijų minučių pranašumą padidino Nicolas Pepe, kuris taip pat prisidėjo ir prie pirmojo įvarčio.

Triuškinimą persvarą pačioje rungtynių pabaigoje sukrovė po ilgos pertraukos įvarčiu pasižymėjęs Mesutas Ozilas, o dar vieną įvartį 95-ąją minutę pridėjo Alexandre'as Lacazette'as.

"Arsenal" iki šio savaitgalio "Premier" lygoje buvo sužaidęs lygiosiomis keturiskart iš eilės.

Po šios pergalės Mikelio Arteta auklėtiniai pakilo į 10-ąją poziciją ir nuo ketvirtoje vietoje esančio "Chelsea" bent laikinam sumažino atsilikimą iki 7 taškų deficitą.

"Newcastle" su 31 tašku lieka 12-oje vietoje.

"Arsenal" 4 - 0 "Newcastle"
54' [1 - 0] P. Aubameyang
57' [2 - 0] N. Pepe
90' [3 - 0] M. Ozil
90+5' [4 - 0] A. Lacazette