"Arsenal" pasiekė triuškinančią pergalę prieš "Fulham", "Chelsea" neturėjo sunkumų Sautamptone

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje tęsiasi 8-ojo turo dvikovos.

Savo pergalių seriją išvykoje pratęsė Londono "Arsenal" klubas. Unai Emery auklėtiniai po rezultatyvios kovos rezultatu 5:1 įrodė pranašumą prieš Londono "Fulham". Tai buvo šeštoji pergalė iš eilės "Premier" lygoje ir devinta žaidžiant visuose turnyruose.

29-ąją minutę Alexandre'as Lacazette'as tiksliu smūgiu išvedė "kanonierius" į priekį, tačiau pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje Andre Schurrle atstatė lygybę.

Visgi antrajame kėlinyje savo jėgą rodė "Arsenal" futbolininkai. 49-ąją minutę pranašumą svečiams sugrąžino tas pats A. Lacazette'as, o 67-ąją minutę lyg iš natų suregztoje atakoje Aaronas Ramsey kulniuku pasiuntė trečiąjį įvartį į varžovų vartus.

79-ąją minutę pranašumą iki trijų įvarčių padidino po keitimo pasirodęs Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, kuris daugiau nei už 10 minučių smeigė ir penktąją vinį į "Fulham" karstą - 5:1.

"Arsenal" po pergalės pakilo į ketvirtąją poziciją. Nuo lyderių, kurie vis dar nėra sužaidę savo rungtynių, "kanonieriai" atsilieka tik 2 taškais.

Kitoje akistatoje Londono "Chelsea" išvykoje rezultatu 3:0 nugalėjo "Southampton". Mauricio Sarri vadovaujamą komandą į pergalę vedė trys futbolininkai - Edenas Hazardas, Rossas Barkley bei Alvaro Morata.

Taip pat šeštąją pergalę iškovojęs "Chelsea" bent laikinam pakilo į pirmąją poziciją.

"Fulham" 1 - 5 "Arsenal"
29' [0 - 1] A. Lacazette
44' [1 - 1] A. Schurrle
49' [1 - 2] A. Lacazette
67' [1 - 3] A. Ramsey
79' [1 - 4] P. Aubameyang
90+1' [1 - 5] P. Aubameyang

"Southampton" 0 - 3 "Chelsea"
30' [0 - 1] E. Hazard
57' [0 - 2] R. Barkley
90+3' [0 - 1] A. Morata

Straipsnio įvertinimas: 3 0

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (9)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

MettaworIdpeace
3 19 10-07 19:34
Niekas manes si sezona nenustebino, niekas! Isskyrus Chelsea. Prispazinsiu, galvojau, kad jie si sezona daugu daugiausiai kovos del galimybes kitamet zaisti Europos taurej. Nu bet ka padare Sari... Komanda zaidzia viena graziausiu futbolu visoj Europoj, zaidzia uztikrintai. Chelsea fanam palaima si sezona. Bet e, ar nebijot, kad kai baigsis Sari era, pas jus gris the special one?
0 11 10-07 17:21
Nesu fanas Arses bet gražu žiūrėt kaip atsigavę jie
5 11 10-07 15:59
Overhypinti nereiktų, bet visgi smagu matyt tokį Arsenalą. Apie titulus neprisisvajokime, svarbiausia, kad matosi jog žaidėjai aikštėje laimingi ir mėgaujasi žaidimu iš to kelių metų bėgyje ir rezultatas gali atsirasti.