Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A.Tapinas: dabar būtų pasibaigusi FIFA diskvalifikacija


2019-11-15 11:09:54

Žurnalistas Andrius Tapinas socialiniame tinkle pakomentavo tragišką Lietuvos futbolo rinktinės pasirodymą Europos čempionato atrankoje.

Vakar Valdo Urbono auklėtiniai išvykoje beviltiškai 0:6 pralaimėjo Portugalijos vienuolikei.

"Aš tik norėčiau pasakyti, kad jeigu prieš kokius trejus metus sprendimų priėmėjai būtų priėmę sprendimus, į LFF būstinę būtų atėję vyrai juodais kostiumais ir elegantiškomis kaukėmis, išsivedę, ką reikia išsivesti, ir išsinešę, ką reikia išsinešti, tai galbūt dabar būtų pasibaigusi FIFA diskvalifikacija ir galėtume grįžti su naujais veidais ir nauja koncepcija.

Ir tada nebūtume turėję paskutinės rinktinės pergalės oficialiose rungtynėse 2016 spalį.

Ir po to sekusių 2 lygiųjų ir 20 pralaimėjimų (tik oficialiose, draugiškose būtų dar daugiau)

Ir bendro visų rungtynių įmuštų praleistų įvarčių santykio 12-71

Ir komentaro po pralaimėjimo 0:6, kad jeigu ne puikiai rungtyniavęs vartininkas, rezultatas būtų dar didesnis.

Ir kaip 2018 metų LFF ataskaitoje rašė Lietuvos futbolo vadovai: "Nors pasitaiko nesklandumų, bet turime aiškią viziją", - rašė A.Tapinas.

Straipsnio įvertinimas: 26 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (9)

 Gerard
0 47 11-15 13:07
Kažkas sako, kad LFF ne prie ko. Taip prie ko LFF ? Prie LOVIO ? Kosovas, maža, jauna valstybė ir dar jaunesnė UEFA narė, o vakar su Čekais kapojosi dėl patekimo į EČ. Pritariu Tapinui absoliučiai. Skubiai reikia užraukti LFF, gauti diskvalifikaciją ir po poros metų pradėti "statybas nuo pamatų". Geriau pora metų pabūti be rinktinės futbolo, nei toliau kankintis žiūrint rungtynes ir žinant, kad viskas dar tik blogėja.
 Lyras
0 1 11-15 20:51
Vyti kuo greičisu nuo lovio Hummel ir jos veikėjus, ypatyngai tą Butkevičių. Hummel rūpi tik pardavimai "crazy" aprangos ir otkatų dalybos kitiems veikėjams. Nieko gal būtų jei šie kieti bičai su išsilavinimu būtų, nors kiek su futbolu būtų nors prisilietę, bet šiems piliečiams ne futbolo vystymas galvoje įstrigęs, bet tik naudos gavimas. Jokio strateginio mąstymo neturi nei šie nei berniukas kibaldžiukas Stankevičius su krepšinio skilsais. Nu kažkoks nesusipratimas tas futbolo valdymas su piliečiais kurie išvis ne prie ko futbolo pasaulyje. Vyti juos lauk, o atėję kiti turėtų perkratyti visą struktūrą iš viršaus į apačią ar skersai išilgai. Jie gi patys nepasitrauks, prilipo delnai dėliojant dalybos veiksmą. Laukiame Jūsų komentarų, gerbiami futbolo valdymo guru.
5 0 11-15 22:03
Sveiki, atsisiuskite Monese programele, registruodamiesi iveskite pakvietimo koda EDGAR453 , uzsisakykite nemokama kortele ir gaukite 15 Euru dykai atlike pirma atsiskaityma su sia kortele ( pinigai ikris per 48 val.) .