Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

"Atletico" patvirtino: A. Griezmannas su "Barcelona" susitarė dar kovo pradžioje


"Barcelona" prezidentas Josepas Bartomeu penktadienį spaudos konferencijoje patvirtino apie susidomėjimą Antoine'u Griezmannu, tačiau Madrido "Atletico" išplatino pranešimą, kuriame teigia, kad prancūzas be jų žinios su katalonų klubu susitarė dar sezono eigoje.

"Atletico" teigia, kad A. Griezmannas slapta su "Barcelona" susitarė prieš pat atsakomąsias UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynes su Turino "Juventus".

"Atletico" savo pranešime rodo didžiulį nusivylimą tiek "Barcelona" atstovų, tiek pačio A. Griezmanno elgesiu.

"Gegužės 14 dieną Antoine'as Griezmannas informavo Miguelį Angelį Gilą, Diego Simeone ir Andrea Berta apie sprendimą palikti "Atletico" pasibaigus sezonui. Tomis dienomis, kai įvyko susitikimas, "Atletico" sužinojo, kad "Barcelona" susitarimą su žaidėju pasiekė kovo mėnesį, konkrečiai tomis dienomis, kai turėjo vykti atsakomosios Čempionų lygos rungtynes su "Juventus". Taip pat buvo nustatyta, kad abi šalys derybas pradėjo vesti vasario viduryje.

Reaguojant į Bartomeu pareiškimus, norime patvirtinti, kad ketvirtadienį "Barcelona" prašymu įvyko susitikimas tarp Miguelio Angelio Gilo ir "Barcelona" generalinio direktoriaus Oscaro Grau. O. Grau parodė susidomėjimą iškart po to, kai Antoine'o Griezmanno kontrakte buvusi 200 mln. išpirkos suma nukrito iki 120 mln. eurų ir tuo pačiu paprašė, kad būtų atidėtas ankstesnės išpirkos mokėjimas.

"Atletico" atsakymas buvo neigiamas, nes tikime, kad "Barcelona" ir žaidėjas parodė nepagarbą "Atletico" klubui be jo sirgaliams.

Dėl šiandien susidariusių aplinkybių "Atletico" klubas informavo Antoine'ą Griezmanną, jo seserį, agentą bei advokatą, kad žaidėjas, turėdamas laikytis sutartyje nurodytų sąlygų, pasirodytų šį sekmadienį įvyksiančioje treniruotėje.

Baigdami šį pranešimą, norime išreikšti didžiulį nepasitenkinimą abejomis šalimis, ypatingai "Barcelona" klubu, kuris sezono metu ragino žaidėją nutraukti ryšius su "Atletico" klubu, kuris tuomet varžėsi Čempionų lygoje bei kovojo dėl Ispanijos pirmenybių čempionų titulo su "Barcelona". Mūsų įsitikinimu, tai pažeidžia bet kokias saugaus derybų proceso sąlygas ir sulaužo sąžiningo žaidimas taisykles bet kuriose sporto varžybose bei taip pat padaro didžiulį žalą visam klubui ir milijonams mūsų gerbėjų", – rašoma oficialiame "Atletico" klubo pranešime.

"Atletico" dėl šio "Barcelona" klubo elgesio gali kreiptis į FIFA.

 

Straipsnio įvertinimas: 6 5
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (14)

Grifas
 Grifas
9 20 07-05 23:53
Tai zurnalistai rase ,kad barca ir su Rabiot susitare buvo,bet kazkaip jis atsidure juventuse...
Asirgitawe
5 8 07-06 10:15
Grifas:
Tai zurnalistai rase ,kad barca ir su Rabiot susitare buvo,bet kazkaip jis atsidure juventuse...
Nenukreipk temos. Rabiot liko pusę sezono iki kontrakto pabaigos ir žaidėjas gali bendrauti su kitais klubais be problemų. Buvo pasirašytas preliminarus kontraktas. Kadangi kontrakas buvo pažeistas, Barcelona turi kažkokią sumą sumokėti Rabiot.
2 3 07-06 13:08
Chelsea turi bana, o barsukai eile metu sekmingai pazeidzia taisykles
5 5 07-05 23:42
Kaip maži vaikai, kiek jau tęsiasi šitas cirkas?! Milijonai sukasi, o slapstosi kaip darželinukai. Pagaliau su šituo transferu straipsniu nebebus gal.
Grifas
 Grifas
1 0 07-06 13:40
Asirgitawe:
Nenukreipk temos. Rabiot liko pusę sezono iki kontrakto pabaigos ir žaidėjas gali bendrauti su kitais klubais be problemų. Buvo pasirašytas preliminarus kontraktas. Kadangi kontrakas buvo pažeistas, Barcelona turi kažkokią sumą sumokėti Rabiot.
Nusiimk zurnalistu makaronus...