Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

B. Schweinsteigeris paskelbė apie karjeros pabaigą


Čikagos "Fire" klube šiuo metu rungtyniaujantis legendinis Vokietijos rinktinės ir Miuncheno "Bayern" futbolininkas Bastianas Schweinsteigeris antradienį paskelbė, kad po sezono baigs profesionalo karjerą.

Apie karjeros pabaigą 35-erių vidurio saugas pranešė savo socialinio tinklo paskyroje.

"Mieli fanai, atėjo laikas, todėl po šio sezono baigsiu savo profesionalo karjerą. Noriu padėkoti tiek jums, tiek "Bayern", "Manchester United", "Fire" ekipoms bei Vokietijos nacionalinei rinktinei. Jūs man padėjote mėgautis šiuo nuostabiu laikotarpiu", - socialiniame tinkle rašė vokietis.

B. Schweinsteigeris "Bayern" pagrindinėje komandoje debiutavo dar 2002 metais ir iš viso sužaidė net 500 rungtynių, aštuonis kartus triumfavo "Bundesliga" pirmenybėse, septynis kartus į viršų kėlė Vokietijos taurę, o 2013 metais iškovojo ir UEFA Čempionų lygos trofėjų.

2015 metais vokietis persikėlė į "Manchester United", kur prie savo trofėjų pridėjo lygos bei FA taures. 2017 metais B. Schweinsteigeris išvyko į JAV, kur pasirašė sutartį su Čikagos "Fire" ekipa.

B. Schweinsteigeris yra ir tikra Vokietijos rinktinės legenda. Savo nacionalinėje komandoje vidurio saugas sužaidė net 121 mačą, o 2014 metais padėjo Vokietijai triumfuoti pasaulio čempionate.

Straipsnio įvertinimas: 7 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (2)

GedBuz
 GedBuz
0 21 10-08 19:09
Solidus žaidėjas, gražiai judėdavo tiek Bayern, tiek rinktinėje. Vienas geriausių vokiečių savo laiku. Pagarba
1 20 10-08 20:20
Matydamas kaip karjeras baigia tokios legendos pasijaučiu labai senas
Jesus Maria
0 10 10-08 18:54
Puikus zaidejas buvo savo laiku.
1 7 10-08 20:11
dar dabar stovi akyse kaip jis kovojo pasaulio čempionate, jau buvo pakankamai susidrožęs, bet kaip pitbulis iki paskutinio kvapo judėjo...poto jau ir nusibaigė man labiausiai iš vokiečių jam norėjosi užkabinti medalį. na dar Lahmui
0 4 10-08 21:06
Tikra futbolo legenda!