Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Bankrutuoja "Milan" ekipos savininkas iš Kinijos


2018-02-19 15:15:00 Serie A A.C. Milan

"Milan" ekipos gerbėjai sulaukė prastų naujienų.

Šį rytą šalies laikraštis "Corriere della Sera" paviešino nieko gero nežadančią informaciją - savo tėvynėje bankrutuoja klubo savininkas Yonghong Li, kurio turtas jau išpardavinėjimas aukcionuose.

Pernai vieną garsiausių Europos klubų už 740 mln. eurų sumą iš Silvio Berlusconi įsigijęs turtuolis neapskaičiavo savo galimybių - jis pats sukrapštė 100 mln. eurų, o likusius pinigus pasiskolino.

Laiku negalėdamas padengti skolų jis pateko į atstolių akiratį.

Vasario mėnesį planuojama parduoti ir bendrovę "Zhuhai Zhongfu", kuri vertinama maždaug 60 mln. eurų, tačiau Li priklauso vos 12 procentų akcijų.

Anot žiniasklaidos, labiausiai šokiruojantis faktas yra tas, jog kinas tėvynėje buvo pripažintas nemokiu dar praėjusių metų pavasarį, prieš perimant "Milan" ekipą.

Pavyzdžiui, bendrovė "Zhuhai Zhongfu" privalėjo būti parduota prieš metus, tačiau viskas užsitęsė dėl pateiktų apeliacijų.

Straipsnio įvertinimas: 13 3

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
gud
3 41 02-19 15:32
ot Milanui sekasi.
mng
2 26 02-19 15:40
apie ka sneketa buvo jau seniai ir ne karta juokiausi, kad milan eina va bank absoliuciai neturedami realiu babkiu pirkiniams. kita vasara klubas vel bus dideleje nezinioje, nes tiketina, kad vyks rimtas issipardavimas. gal atsiras norinciu perimti legendini kluba, tik speju, kad ten tokia finansine makalyne, kad vargiai kas rysis perimti bent dali skolu su esamais isipareigojimais.
Rere
3 24 02-19 16:41
Aciu senam italui uz paskutine dovanele milanui iskart sake- betkam neparduosiu. O veliau pardave kazkokiam jau dabar sakykim ciurkai be bapkiu
LOL
2 23 02-19 15:45
Net ir kinai bankrutuoja.
tarakonas
2 14 02-19 16:53
aaa:
Nusiraminkit vaikeliai , tokie žmonės nebankrotuoja tikrai tai galit but ramus, kad viskas ok bus ir nauju pirkiniu ir titulu pas milana dar bus ;)
Nauseda seskis du