Baudos smūgį įmušęs D. Ceballosas Sevilijoje išgelbėjo "Real", "Barca" sutriuškino "Eibar"

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienio vakarą sužaistos dar dvejos 19-ojo turo rungtynės.

Pirmenybių lyderė "Barcelona" namuose priėmė "Eibar" komandos iššūkį. Ernesto Valverde kariauna didelių problemų neturėjo – varžovus sutriuškino rezultatu 3:0.

19-ąją minutę Luisas Suarezas po Philippe Coutinhio perdavimo išvedė šeimininkus į priekį. Antrojo kėlinio pradžioje pranašumą padidino Lionelis Messi, o dar po šešių minučių galutinį tašką padėjo tas pats L. Suarezas.

Urugvajietis prisidėjo prie visų trijų komandos įvarčių. Savo ruožtu L. Messi į savo sąskaitą įsirašė jau 400-ąjį įvartį "La Liga" pirmenybėse.

"Barcelona" nuo Madrido "Atletico" komandos yra pabėgusi 5 taškų skirtumu.

Paskutinėje vakaro dvikovoje įvyko tikras desertas – Sevilijos "Real Betis" priėmė Madrido "Real" klubą. Gynybinę taktiką pasirenkęs Santiago Solari vos nenusvilo, tačiau Dani Ceballoso dūris mačo pabaigoje grąžino Madrido ekipą į pergalių kelią.

Luka Modričius 13-ąją minutę puikiu smūgiu išvedė svečius iš sostinės į priekį. Pirmajame kėlinyje "Real" itin disciplinuotai žaidė gynyboje ir varžovams nepaliko jokių vilčių, tačiau "Real Betis" antrajame kėlinyje surado būdą, kaip pralaužti varžovų gynybos spąstus.

"Real Betis" antroje mačo dalyje dominavo varžovų aikštės pusėje, kol galiausiai 67-ąją minutę Sergio Canalesas išlygino rezultatą.

Madrido ekipai reikėjo įvarčio, tačiau puolime S. Solari turėjo visiškai nepatyrusius žaidėjus – Vinicių, Cristo ir Brahimą Diazą. Karimui Benzema buvo sužeistas pirštas, todėl jis rungtynių nebetęsė po pirmojo kėlinio.

Visgi ir be puolėjų likęs Madrido "Real" sugebėjo išnešti sveiką kailį – 88-ąją minutę "Real Betis" sirgalių širdis sudaužė D. Ceballosas, atlikęs puikų baudos smūgį.

Madrido "Real" per likusį laiką didesnių problemų nebeturėjo ir įsirašė itin svarbius tris taškus. Po pergalės "baltieji" pakilo į ketvirtąją poziciją ir susilygino taškais su "Sevilla".

"Barcelona" 3 - 0 "Eibar"
19' [1 - 0] L. Suarez
53' [2 - 0] L. Messi
59' [3 - 0] L. Suarez

"Real Betis" 1 - 2 "Real Madrid"
13' [0 - 1] L. Modrič
67' [1 - 1] S. Canales
88' [1 - 2] D. Ceballos