"Bayer" iškovojo pergalę, "Eintracht"  ir "Gladbach" pasidalino po tašką

Sekmadienį Vokietijoje tęsėsi 22-asis "Bundesliga" pirmenybių turas.

Dėl vietos kito sezono UEFA Čempionų lygoje kovojančios "Eintracht" ir "Monchengladbach" ekipos sužaidė lygiosiomis 1:1 bei pasidalino po tašką.

"Eintracht" į priekį išsiveržė pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje po D. da Costos įvarčio.

Antrajame kėlinyje šeimininkai ilgą laiką išlaikė pranašumą, tačiau likus žaisti 8 minutes rezultatą išlygino D. Zakaria.

Po šių lygiųjų "Monchengladbach" ekipa lieka 3-oje turnyrinės lentelės vietoje, "Eintracht" - 7-oje.

Kitose rungtynėse užtikrintą pergalę iškovojo ir į 5-ąją vietą pakilo "Bayer" ekipa, kuri namuose rezultatu 2:0 įveikė "Dusseldorf" futbolininkus.

18-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė K. Havertzas, o 66-ąją pergalę įtvirtino L. Bailey.

"Dusseldorf" ekipa po šio pralaimėjimo lieka 12-oje turnyrinės lentelės vietoje.