Belgai sutriuškino Bosniją ir Hercegoviną © Eurofootball.lt
Šiandien sužaistose 7-os atrankos į 2006 metų Pasaulio čempionatą Vokietijoje grupės rungtynėse Belgija namie 4-1 sutriuškino Bosniją ir Hercegoviną, su trečiadienį Sarajeve susitiks Lietuvos rinktinė.

Nors rungtynėse jau pirmąją minutę po Zlatano Bajramovičiaus įvarčio į priekį išsiveržė svečiai, belgai greitai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir jau penkioliktą minutę Emilis Mpenza smūgiu galva išlygino rezultatą. Kiek vėliau Mpenza pataikė į virpstą, o paskutinę kėlinio minutę Koenas Daerdenas išvedė šeimininkus į priekį.

Antrajame kėlinyje visiškai dominavo belgai ir 54-ą minutę tas pats Mpenza įmušė trečią rungtynių įvartį, o 74-ą minutę rezultatą triuškinančiu pavertė Thomas Buffelis.

Po šios pergalės Belgija yra iškovojusi keturis taškus per ketverias rungtynes, o Bosnija ir Hercegovina per trejas rungtynes sugebėjo iškovoti tik du taškus.

Sudėtys

Belgija: Silvio Proto; Olivier Doll, Vincent Kompany, Daniel Van Buyten, Peter Van Der Heyden; Yves Vanderhaeghe, Timmy Simmons, Koen Daerden, Thomas Buffel; Emile Mpenza, Luigi Pieroni.

Bosnija ir Hercegovina: Kenan Hasagic; Branimir Bajic, Sasa Papac, Emir Spahic, Zlatan Bajramovic; Ninoslav Milenkovic, Elvir Bolic, Ivica Grlic, Sergej Barbarez; Elvir Baljic, Mirsad Beslija.

7-a atrankos grupė
Vieta, šalis, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai
1. Serbija ir Juodkalnija 4 3 1 0 10-0 10
2. Ispanija 4 2 2 0 8-1 8
3. Lietuva 4 2 2 0 6-1 8
4. Belgija 4 1 1 2 5-6 4
5. Bosnija ir Hercegovina 3 0 2 1 2-5 2
6. San Marinas 5 0 0 5 0-18 0