Brazilai įveikė Australijos rinktinę © Eurofootball.lt
Antrąją pergalę pirmenybėse iškovojo ir vietą kitame etape užsitikrino Brazilijos rinktinė, sekmadienį vakare 2-0 įveikusi Australijos komandą. Abu įvarčiai krito antrajame kėlinyje, o pasižymėjo Adriano ir Fredas.

Brazilija 2 - 0 Australija
49' [1 - 0] Adriano
89' [2 - 0] Frederico Chaves Guedes Fred

Brazilija: Dida, Cafu, Lucio, Juan, Roberto Carlos, Kaka, Emerson (72' Gilberto Silva), Ze Roberto, Ronaldinho, Ronaldo (72' Robinho), Adriano (88' Fred).

Australija: M.Schwarzer, C.Moore (69' J.Aloisi), T.Popovic (41' M.Bresciano), L.Neill, S.Chipperfield, B.Emerton, V.Grella, M.Sterjovski, T.Cahill (56' H.Kewell), J.Culina, M.Viduka.

Sužaidus apie dvidešimt minučių brazilų gynėjas Roberto Carlosas smūgiavo iš baudos aikštelės prieigų, bet jo bandymas nebuvo sėkmingas ir kamuolys nuskriejo virš vartų. Netrukus Ronaldinho įsiveržė į australų baudos aikštelę, bet nesuvaldė kamuolio ir jį perėmė Australijos gynėjai.

Sužaidus apie pusvalandį australų atakos smaigalyje atsidūręs Brettas Emertonas maždaug iš 18 metrų smūgiavo į vartus, bet pataikė tiesiai į Brazilijos vartininką Dida. Jau po minutės pavojus kilo prie australų vartų – Ronaldinho pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, pirmas ten atsidūręs Ronaldo smūgiavo į vartus, bet jo ne itin sėkmingą bandymą atmušė greta buvęs gynėjas Craigas Mooras.

Netrukus Ronaldo pavyko įmušti kamuolį į tinklą, tačiau tai jis padarė būdamas nuošalėje ir gerokai vėliau po teisėjo švilpuko. Markusas Merkas puolėją "apdovanojo" geltona kortele. Dar po kelių minučių, sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį, australai surengė kontrataką, tačiau ji baigėsi nesėkmingai - Vinco Grellos smūgis iš toli buvo netikslus.

37-ąją minutę gražią ataką surengė brazilai – Ronaldinho perdavė kamuolį Kaka, šis vienu lietimu atmetė kamuolį Ronaldo, pastarasis bandė smūgiuoti, bet nepataikė į kamuolį.

Brazilai toliau atakavo ir po kelių minučių pavojingai šalia virpsto praskriejo Ronaldo smūgiuotas kamuolys, o dar po trijų minučių Kaka suklaidinęs kelis gynėjus įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau australų gynėjai sužaidė sėkmingai ir apsigynė.

Kėlinio pabaigoje pavojingai smūgiavo po keitimo pasirodęs Marco Bresciano, tačiau jo smūgis iš toli tikslo nepasiekė ir pirmoji varžybų dalis baigėsi be įvarčių.

Netrukus po pertraukos krito pirmasis varžybų įvartis – Ronaldinho perdavė kamuolį prie baudos aikštelės buvusiam Ronaldo, šis po kelių klaidinančių judesių perdavė kamuolį kitame krašte buvusiam Adriano, o pastarasis, pasitaisęs kamuolį, kaire koja pasiuntė jį į apatinį australų vartų kampą.

55-ąją minutę neblogą progą turėjo Australijos rinktinė – M.Bresciano staigiai spurtavo kairėje, įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau smūgiuoti nespėjo, nes į gynybą atskubėjęs Juanas išmušė kamuolį jam iš po kojų.

Varžybos toliau klostėsi įdomiai ir jau po dviejų minučių australai turėjo dar vieną puikią progą išlyginti rezultatą – iš vartų išbėgęs Dida nesėkmingai bandė sugauti aukštą kamuolį, tačiau po keitimo pasirodęs Harris Kewellas nesugebėjo nukreipti jam atšokusio kamuolio į tuščius vartus.

Australai toliau atakavo ir stengėsi išlyginti rezultatą. Iki kėlinio pabaigos likus apie dvidešimt minučių brazilų gynėjai sužaidė netiksliai ir vienas prieš vartus atsidūrė australas H.Kewellas. Puolėjas pabandė perkelti kamuolį per iš vartų išbėgusį Dida, tačiau H.Kewellas smūgiuotas kamuolys praskiejo virš skersinio.

80-ąją minutę dar kartą darbo turėjo Dida – M.Brescianas techniškai smūgiavo į vartus, bet Dida sureagavo ir atmušė į viršutinį vartų kampą skriejusį kamuolį.

Dar po kelių minučių į australų vartus buvo skirtas baudos smūgis. Roberto Carloso stiprus smūgis lietė Australijos futbolininką ir išskriejo už galinės linijos. Ronaldinho pakėlė kampinį, prie artimojo virpsto buvęs Kaka galva smūgiavo į vartus, tačiau nuo antrojo praleisto įvarčio australus išgelbėjo virpstas.

89-ąją minutę krito ir antrasis mačo įvartis – Robinho įsiveržė į baudos aikštelę ir smūgiavo į vartus, kamuolys pataikė į virpstą, atšoko tiesiai prieš minutę aikštėje pasirodžiusiam Fredui, kuris lengvai pasiuntė kamuolį į tuščius vartus ir užtvirtino brazilų pergalę.