Brazilija - Konfederacijų taurės finale © Eurofootball.lt
Konfederacijų taurės turnyre paaiškėjo pirmasis finalo dalyvis. Juo tapo penkiskart pasaulio čempionė Brazilijos rinktinė, šiandien pirmame pusfinalyje po gražios ir permainingos kovos įveikusi šeimininkę Vokietiją rezultatu 3-2.

Vokietija 2 - 3 Brazilija
21' [0 - 1] Adriano
23' [1 - 1] Lukas Podolski
43' [1 - 2] Ronaldinho (11m.)
45' [2 - 2] Michael Ballack (11m.)
76' [2 - 3] Adriano

Rungtynes prasidėjo atkaklia kova, bet pradžioje komandos realių progų pasižymėti neturėjo. Tiesa, pirmojo įvarčio žiūrovams labai ilgai laukti nereikėjo - po brazilo Adriano baudos smūgio iš maždaug 30 metrų kamuolys atšoko nuo sienelės ir suklaidinęs vartininką įskriejo į vartus.

Nepaisant to, jau kitos atakos metu Jurgeno Klinsmanno auklėtiniai atstatė pusiausvyrą. Iš pradžių F.Ernsto smūgį atmušė Dida, o skyrus kampinį galva įvartį pelnė jaunasis puolėjas L.Podolskis.

43 minutę planetos čempionai brazilai vėl įsiveržė į priekį, kai net pačių vokiečių sirgalių nemėgstamas ir nušvilpiamas gynėjas R.Huthas baudos aikštelėje stumtelėjo pirmojo įvarčio autorių Adriano. Baudinį realizuoti ėmėsi etatinis brazilų 11 metrų baudinių mušėjas Ronaldinho, kurio smūgis ir vėl buvo tikslus.

Deja, ir šįsyk brazilai neilgai džiaugėsi persvara - jau per pirmo kėlinio pridėtinį laiką vokiečių kapitoną M.Ballacką baudos aikštelėje neleistinai sustabdė Brazilijos rinktinės gynėjai. Pats M.Ballackas stojosi mušti baudinio ir, kaip ir kolega, Brazilijos rinktinės kapitonas Ronaldinho, smūgiavo tiksliai į vartų kampą ir pelnė įvartį.

Antrajame kėlinyje įkvėpti Niurnberge susirinkusių žiūrovų šeimininkai demonstravo puikų žaidimą, bet labai pavojingų progų nesukūrė, o brazilams įmušti pergalingą įvartį užteko vienos galimybės - Suklydus P.Mertesackeriui antrą kartą mače pasižymėjo Adriano, net ir prižiūrimas gynėjo pasiuntęs kamuolį į J.Lehmano ginamų vartų tinklą.

Brazilai išsaugojo persvarą ir iškovojo sunkią pergalę. Jų varžovai finale paaiškės rytoj, kai kitame pusfinalyje, vyksiančiame Hanoveryje, susikaus Argentinos ir Meksikos rinktinės.