"Bundesliga": dar viena "B. Monchengladbach" pergalė ir grįžimas į antrąją vietą

Vokietijos čempionate "B. Monchengladbach" ekipa buvo užleidusi antrąją poziciją Miuncheno "Bayern", tačiau po šiandienos pergalės 3:0 prieš "Stuttgart" grįžo į antrąją vietą.

Įvarčiais pabiro tik artėjant rungtynių pabaigai. Pirmąjį rungtynių įvartį Raffaelis įmušo tik 69-ąją minutę. Praėjus aštuonioms minutėms dar vieną taiklų smūgį pridėjo F. Neuhausas.

Paskutinią vinį į karstą įsikalė patys svečiai. Įvartį į savus vartus pelnė B. Pavardas.

Kitame mače "Mainz" vienuolikė su autsaideriu "Hannover" išsiskyrė taikiai - 1:1.

Mačo pradžioje įvartį pelnė svečiai, kai pasižymėjo H. Weydantas. Rezultatą išlyginti pavyko tik 89-ąją minutę, kai baudinį realizavo D. Brosinski.