"Bundesliga" pirmenybėse - naujas lyderis

Šeštadienį Vokietijoje tęsiasi "Bundesliga" pirmenybių 25-ojo turo susitikimai.

Nesnkią pergalę namuose iškovojo "Bayern" ekipa, kuri rezultatu 6:0 sutriuškino "Wolfsburg" futbolininkus.

34 minutę šeimininkus į priekį išvedė S. Gnabry, o vos po trijų minučių persvarą padvigubino R. Lewandowskis. Beje, šis lenko įvartis buvo jo 196-asis aukščiausioje Vokietijos futbolo lygoje ir jis tapo daugiausiai įvarčių šiame čempionate įmušusiu užsieniečiu.

52 minutę "Bayern" pranašumą dar labiau padidino J. Rodriguezas, 76 minutę pasižymėjo T. Mulleris.

J. Kimmichas 82 minutę tiksliu smūgiu galva pelnė penktąjį šeimininkų įvartį, o po keletos minučių dar vieną tikslų smūgį pridėjo R. Lewandowskis.

Kitose rungtynėse sunkią pergalę iškovojo Dortmundo "Borussia", kuri namuose rezultatu 3:1 palaužė "Stuttgart" ekipą.

BVB į priekį išsiveržė 62 minutę, kuomet 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo M. Reusas. "Stuttgart" nesutriko ir 71 minutę M. Kempfas rezultatą išlygino.

Vis tik "Borussia" rungtynių pabaigoje sugebėjo išplėšti pergalę: 84 minutę pasižymėjo P. Alcaceras, o per teisėjo pridėtą laiką įvartį pridėjo ir C. Pulisicas.

"Bayern" po šio turo dėl geresnio įvarčių santykio pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

"Freiburg" 2:1 "Hertha"

"RB Leipzig" 0:0 "Augsburg"

"Mainz" 0:1 "Monchengladbach"