Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

Buvęs "Barcelona" puolėjas J. Cruyffas: J. Guardiola turėjo pasirinkti "Man Utd"


Buvęs "Barcelona" auklėtinis ir klubo žaidėjas Jordi Cruyffas tikėjosi, kad buvęs jo komandos draugas Josepas Guardiolas pasirinks ne "Manchester City", o "United".

Miuncheno "Bayern" klubą treniruojantis J. Guardiola pasirašė išankstinį kontraktą su "Man City". Ispanas nuo kito sezono pradžios perims "miestiečių" trenerio vairą ir pagal sutartį ten liks bent iki 2019 metų.

J. Cruyffas, kuris po "Barcelona" ketveriems metams persikėlė į "Manchester United", norėjo strategą išvysti kitoje šio miesto ekipoje.

"Norėjau, kad Pepas atvyktų į "Man Utd", nes tai didesnę istoriją ir daugiau tradicijų turintis klubas", - teigė Tel Avivo "Maccabi" klube sporto direktoriaus pareigas užimantis olandas.

"Kaip bebūtų, tačiau Guardiola "Man City" trenerio pareigas perims pačiu tinkamiausiu laiku. Jie turi pinigų naujiems žaidėjams ir norą kurti gerą komandą", - pridūrė J. Cruyffas.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (9)

Vaidoshius
13 4 02-09 15:10
Na, Cruyffas visiems jau nuo seno žinomas kaip kancaro mėgėjas, nenustebčiau, jeigu ten jaunystėj tabaką šiek pamaišydavo su priedais "Guardiola "Man City" trenerio pareigas perims pačiu tinkamiausiu laiku. Jie turi pinigų naujiems žaidėjams ir norą kurti gerą komandą" Kada per šio plastiko istoriją jie turėjo mažai pinigų ar nenorėjo suburti geros komandos? O dabar dar ir FFP yra, kurie iš Europos išmesti gali, jeigu nepasiseks fiktyvių rėmimo sutarčių prasukti Vargu ar iš Emptyhado gauna daug pajamų Vienintelis argumentas kodėl dabar yra tinkamiausias laikas keltis į malkinę yra tas, kad jų komandų lygis Europiniu starndartu šiuo metu yra švelniai tariant smigęs, todėl prasukęs porą gerų transferų galima būtų gana lengvai laimėti lygą. Guardiolos atėjimas į $hitty yra pergalė visam salynui. Lygoje po ilgo laiko tarpo pagaliu bus komanda rodanti patrauklų akiai futbolą, išaugs populiarumas, nes kol kas populiari tik malalietkų ir taip pat suteiks puikius šansus malkinei neprarasti vietos ČL italams. Taip pat jau tapo tradicija, kad kurioj šaly Guardiola treniruoja, tas tampa Pasaulio čempionu, tai anglų akmenims išaugtų sparnai per WC 2018