Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

C. Ronaldo atsisveikinimo laiškas: "Išvykstu, tačiau ryšio su šiuo klubu neprarasiu niekada"


Antradienį žaidėjų perėjimų langą supurtė pačios netikėčiausios šios vasaros naujienos - Madrido "Real" sutiko už 105 mln. eurų parduoti Cristiano Ronaldo Turino "Juventus" klubui.

C. Ronaldo Madridą paliko po devynerių istorinių metų - su šiuo klubu portugalas laimėjo 16 trofėjų, įmušė 450 įvarčių ir įsirašė į istorijos puslapius.

"Real" oficialioje svetainėje pasidalino portugalo laišku, kuriame jis atsisveikina su klubu ir gerbėjais:

"Visi šie metai "Real" komandoje ir Madrido mieste tikriausiai buvo geriausi mano gyvenime. Aš jaučiu tik didžiulę padėką šiam klubui, jo fanams ir miestui. Galiu tik dėkoti jiems visiems už tą meilę, gautą per devynerius metus.

Kaip bebūtų, manau, kad atėjo laikas pradėti naują karjeros etapą. Tai ir buvo priežastis, kodėl paprašiau klubo, jog man būtų leista išvykti. Šiuo būdu noriu paprašyti visų mano gerbėjų supratimo.

Tai buvo nuostabūs devyneri metai. Visas tas laikas buvo jaudinantis, bet tuo pačiu ir sunkus, nes šio klubo tikslai yra patys aukščiausi. Niekada nepamiršiu tų metų, kurių metu mėgavausi futbolu šiame mieste ir klube.

Turėjau neįtikėtinus komandos draugus aikštėje ir už jos ribų. Visada jaučiau šiltą ryšį su neįtikėtinais klubo fanais - kartu mes sugebėjome laimėti tris Čempionų lygos trofėjus iš eilės ir keturis - per penkerius metus. Esu be galo laimingas, kad rungtyniaudamas čia turėjau galimybę iškovoti keturis "auksinius kamuolius" ir tris "auksinius batelius".

"Real" užkariavo mano širdį - mano šeimos taip pat. Dėl šios priežasties labiausiai ir norėčiau padėkoti visai šio klubo bendruomenei: ačiū jums, ištikimieji sirgaliai, ačiū prezidentui, vadovybei, kolegoms, treneriams, gydytojams ir neįtikėtiniems darbuotojams.

"Aš čia patyriau daug naujų išgyvenimų ir supratau, kad atėjo laikas pradėti naują etapą. Aš išvykstu, tačiau šie marškinėliai, ši emblema ir šis stadionas visada bus mano gyvenimo dalis, kad ir kur aš bebūčiau. Pirmą kartą tai pasakiau atvykęs čia prieš devynerius metus, tai sakau ir dabar: "Hala Madrid!".

Straipsnio įvertinimas: 18 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Marčius33
6 52 07-10 20:22
Turbūt ir po 100 metų visi Madristos jį prisiminsime, legenda!
5 31 07-10 20:26
naftotiekis:
Pagaliau madride svente, gris titulai i siukslyno kiema, nebereiks zaisti 10 vs 11 visas rungtynes
Tu gal ***s??? Titulai niekur nebuvo iseje... 4 CL per 5 metus... Cia tau kas idiote atsilupes
Vienivartai
0 20 07-10 20:46
Nu ka no pressure kas vilkes NR7 marskinelius , matem kuo tai baiges MU. Tikekimes ka nors gero paims i CR7 vieta.
w
1 18 07-10 22:50
imuse daugiau ivarciu nei suzaide reale rungtyniu. viskas tuom pasakyta. (papirko teisejus)
Zd
1 15 07-10 20:43
Nesveikos naujienos... vaidoshiau su naftopimpiu galetumet bent cia nereikst savo marazmu