Visos rungtynės
Kaip vertinate LFF sprendimą pasamdyti V. Urboną?
  • Teigiamai, geras savo srities specialistas
  • Neigiamai, nemanau, kad rezultatai pasikeis
  • Tai buvo geriausias įmanomas variantas
  • Kol kas sunku pasakyti

Visos apklausos

"Community Shield" trofėjus - "Man City" futbolininkų rankose (VIDEO)


2018-08-05 15:59:29 Chelsea FC Manchester City FC

Šiandien 17 valandą Anglijoje prasidėjo 2018-19 metų sezonas - dėl pirmojo sezono trofėjaus susikovė du "Premier" lygos grandai.

"Wembley" stadione Londono "Chelsea" su "Manchester City" kovojo dėl "Community Shield" titulo. Rungtynių favoritais laikyti "miestiečiai" pateisino šį vardą - varžovus nugalėjo rezultatu 2:0 ir džiaugėsi pirmuoju sezonu trofėjumi.

Jau 13-ąją minutę svečiai iš Mančesterio įsigijo pranašumą - puikiai su kamuoliu prasiveržęs Philas Fodenas laiku atidavė kamuolį Sergio Aguero ir šis galingu smūgiu nepaliko vilčių Willy Caballero. Puolėjas po šio tikslaus smūgio peržengė 200 įvarčių ribą "Man City" klube.

Pirmajame kėlinyje "Chelsea" atsitiesti nesugebėjo ir komandos į rūbinę nužygiavo rezultatui esant 0-1.

Antrajame kėlinyje Maurizio Sarri auklėtinių žaidimas nepagerėjo - "miestiečiai" ir toliau dominavo tiek su kamuoliu, tiek kuriant progas.

58-ąją minutę galutinį tašką šioje dvikovoje padėjo tas pats S. Aguero - dar vieną juvelyrinį perdavimą iš Bernardo Silvos gavęs argentinietis padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

Per likusį laiką "Chelsea" stebuklo nesukūrė ir "Man City" džiaugėsi pergale rezultatu 2-0.

"Chelsea" ekipa "Community Shield" žaidė antrus metus iš eilės, tačiau ir praėjusį sezoną patyrė nesėkmę prieš Londono "Arsenal".

Rezultatas:

"Chelsea" 0 - 2 "Man City"
13' [0 - 1] S. Aguero
58' [0 - 2] S. Aguero


Startinės sudėtys:

"Chelsea": Caballero; Azpilicueta, Rudiger, David Luiz, Alonso; Jorginho, Fabregas, Barkley; Pedro, Morata, Hudson-Odoi.

"Man City": Bravo, Walker, Stones, Laporte, Mendy, Sane, Bernardo, Fernandinho, Mahrez, Foden, Aguero.

Straipsnio įvertinimas: 5 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (20) Seniausi (20) Geriausi (20) Anoniminiai (30)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

 Deoric
6 18 08-05 16:33
Na laukia idomus matchas pirmyn Chelsea
GalaxyY
3 11 08-05 19:24
Na, tai su futbolo sezono pradžia! Keletas mano asmeninių minčių apie šias varžybas. Dabar tikrai neverta daryti išvadų, tačiau manau, kad Chelsea su Sarri šiame sezone nieko neparodys. Visų pirmą Chelsea sudėtis silpnoka, Drinkwater, Barkley, nusibezdėję Pedro, Fabregas, Morata nepatempia aukštesnio lygio. Žaidė dvi skirtingo lygio komandos šiandien. City visai kitame lygyje ir laisvai pervažiavo Chelsea komandą.
Vaidoshius
15 20 08-05 19:43
Sarri bus padaręs klaidą į šitą šūdą įbridęs, super sunkus iššūkis jo laukia. Didžiausia problema, kad Chel$ki impotentai jau nuo 2013 buvo treniruojami dviejų kraupiausių futbolo impotentų, žaidėjai yra psichologiškai sunaikinti nuo lėktuvų statymo ko pasekoje diegiant atakuojantį futbolą atrodo, kad žaidėjai neturi jokio supratimo ką daryti su kamuoliu, kas per dalykas yra technika ar paso kultūra, visiška tragedija. Kitas dalykas komanda vėl neloš ČL, didesnės reputacijos žaidėjai nori tepti slides, Kurtua konkrečiai, Willianas irgi, Hazardas nutilo, bet jau bus jo gaila, visa karjera sugadinta šitoj skylėj Taip pat būtina išvalyti impotentų už šimtus limonų pririnktą malkų krūvą, visokias Malkatas, kuriam šauna į galvą, kad jis yra Messi ir apeis 1x4 Tam reikės laiko, o būtent jo i Sarri turės mažiausiai. Kas dėl $hitty džiugu dėl Mendy, ar čia jo ne pirmos kaip ir oficialios rungtynės po traumos, iškart pasimatė kaip $hitty kentėjo visą sezoną lošdami be tikro LB, įspūdingai atrodė, net neabejoju, kad kai įeis į ritmą, pasodins Hernandezą Afrikos kolonijų rinktinėje. Mahrezas biški perdegęs, dažnai jam buvo sukuriamos situacijos 1x1, bet dažniausiai chuinia gaudavos, antram kėlinyje porą pasiukų rimtesnių atliko. Fodenas gal ir nieko tiks, bet Brahimas irgi užsiautė per tą trumpą laiką. Man vienintelis Guardiolos minusas praėjusį sezoną, kad palygint mažai progų gavo jaunimas, tik Fodenas biški buvo prasimušęs, bet kažkoks užkočiotas malkinės gyvulys perlaužė jį ilgesniam laikui ir vėl pasėdo. Daugiau visi kiti sulošė standartiškai, eilinis dominuojantis $hitty pasirodymas. Kaip nekaip Guardiola pratęsė kontraktą kaip jam labai ilgam laikui, galbūt liks čia ilgam, progų jaunimui turėtų būti suteikta. Bravo vėl dėjo vaizdų kaip geriausiais laikais, Stonesas neatsiliko Kaip Guardiola turi kantrybės kankintis su angliškom malkom sunku suvokti. Būtų vidutiniokų treneris tai chui snim, bet čia reikalavimai ir spaudimas aukščiausio lygio, o tokie lavonai kaip Stones, $terling, Walker laksto startinėje sudėtyje Vienas Tapinaldo lygiu 1x1 progas žudo vieną po kitos, kiti du pastovūs nuotykiai iš niekur, vienas daugiau pakuria, kitas daugiau Bet čia turbūt susiję su ČL kokiom kvotom žaidėjams iš Anglijos, nes daugiau anglų malkos absoliučiai niekam nereikalingos, raskit bent vieną anglą Europos bent jau vidutiniokuose
Dipsiukas MCFC
6 11 08-05 18:42
Mendy kas per monstras tai eina naciort
ChelseaFC FcukLoserpool
0 1 08-06 13:19
Vaidoshius:
Sarri bus padaręs klaidą į šitą šūdą įbridęs, super sunkus iššūkis jo laukia. Didžiausia problema, kad Chel$ki impotentai jau nuo 2013 buvo treniruojami dviejų kraupiausių futbolo impotentų, žaidėjai yra psichologiškai sunaikinti nuo lėktuvų statymo ko pasekoje diegiant atakuojantį futbolą atrodo, kad žaidėjai neturi jokio supratimo ką daryti su kamuoliu, kas per dalykas yra technika ar paso kultūra, visiška tragedija. Kitas dalykas komanda vėl neloš ČL, didesnės reputacijos žaidėjai nori tepti slides, Kurtua konkrečiai, Willianas irgi, Hazardas nutilo, bet jau bus jo gaila, visa karjera sugadinta šitoj skylėj :D Taip pat būtina išvalyti impotentų už šimtus limonų pririnktą malkų krūvą, visokias Malkatas, kuriam šauna į galvą, kad jis yra Messi ir apeis 1x4 :D Tam reikės laiko, o būtent jo i Sarri turės mažiausiai. Kas dėl $hitty džiugu dėl Mendy, ar čia jo ne pirmos kaip ir oficialios rungtynės po traumos, iškart pasimatė kaip $hitty kentėjo visą sezoną lošdami be tikro LB, įspūdingai atrodė, net neabejoju, kad kai įeis į ritmą, pasodins Hernandezą Afrikos kolonijų rinktinėje. Mahrezas biški perdegęs, dažnai jam buvo sukuriamos situacijos 1x1, bet dažniausiai chuinia gaudavos, antram kėlinyje porą pasiukų rimtesnių atliko. Fodenas gal ir nieko tiks, bet Brahimas irgi užsiautė per tą trumpą laiką. Man vienintelis Guardiolos minusas praėjusį sezoną, kad palygint mažai progų gavo jaunimas, tik Fodenas biški buvo prasimušęs, bet kažkoks užkočiotas malkinės gyvulys perlaužė jį ilgesniam laikui ir vėl pasėdo. Daugiau visi kiti sulošė standartiškai, eilinis dominuojantis $hitty pasirodymas. Kaip nekaip Guardiola pratęsė kontraktą kaip jam labai ilgam laikui, galbūt liks čia ilgam, progų jaunimui turėtų būti suteikta. Bravo vėl dėjo vaizdų kaip geriausiais laikais, Stonesas neatsiliko :D Kaip Guardiola turi kantrybės kankintis su angliškom malkom sunku suvokti. Būtų vidutiniokų treneris tai chui snim, bet čia reikalavimai ir spaudimas aukščiausio lygio, o tokie lavonai kaip Stones, $terling, Walker laksto startinėje sudėtyje :D Vienas Tapinaldo lygiu 1x1 progas žudo vieną po kitos, kiti du pastovūs nuotykiai iš niekur, vienas daugiau pakuria, kitas daugiau :D Bet čia turbūt susiję su ČL kokiom kvotom žaidėjams iš Anglijos, nes daugiau anglų malkos absoliučiai niekam nereikalingos, raskit bent vieną anglą Europos bent jau vidutiniokuose :D
Nebekliedek ubago dusia su tais savo tapetais.. ant kiek turi but idiotas, kad dirbt toki darba.. ta prasme del kliku, rasyt tokias fantazijas.. siaip greiciausia vaikystei vaidys skriaudziamas buvo ir klicka GAIDYS turejo ????????