Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

D. Costai sezonas baigėsi: puolėjui skirta aštuonių rungtynių diskvalifikacija


Diego Costai stipriai atsirūgo vietoje nenulaikytas liežuvis – savaitgalį teisėją šlykščiais išsireiškimas užplūdęs Madrido "Atletico" puolėjas sulaukė aštuonių rungtynių diskvalifikacijos.

Ispanijos futbolo federacija nuodugniai išnagrinėjo D. Costos žodžius rungtynėse su "Barcelona" ir šiandien jam paskelbė galimai griežčiausią nuobaudą. 

Keturių rungtynių diskvalifikaciją futbolininkas gavo už žodžius teisėjui, kitas keturias – už tai, kad po raudonos kortelės griebė arbitrui už rankos. Prie visa to žaidėjas turi sumokėti 6 tūkst. eurų baudą.

D. Costa pagrindiniam aikštės teisėjui Gilui Manzano rungtynių metų dukart tėškė: "Aš ši*au ant tavo kal*s motinos."

30-metis futbolininkas šį sezoną daugiau nebežais – "Atletico" ekipai lieka tik septynerios rungtynės "La Liga" pirmenybėse.

Straipsnio įvertinimas: 11 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (4)

11 63 04-11 13:35
gales su savo kale motina dabar ziuret per telika fule
gud
4 48 04-11 13:39
Nu bet idiotas Costa. Žaidėjas, kuris jeigu būtų susitvarkęs su savo galva būtų vienas geriausių puolėjų.
2 9 04-11 15:01
bugumotas:
Nevisai teisinga nuobauda ir tyrimas. Taip pasake. Shikti nera nusikaltimas. Ar buvo isshsiaiskinta ar tikrai minėto veiksmo nebuvo?
Tai buvo matosi ka sako, kas supranta... Sikau ant tavo ka les motinos... Ispanuose i tai nepiktybiskai ziurima kai savam rate ta sakai, bet arbitrui to negali sakyt, nes tai yra izeidimas ir ne taves, o tavo motinos
Vaidoshius
4 7 04-11 20:14
Alba užstojo šitą laukinį, kad gavo per daug priverstinio poilsio, bet realiai gavo tai ko nusipelnė. Būtų pasakęs teisėjui "tu dūchas" ar kažką iš tos serijos, tada viskas kaip ir po.chui, 3-4 grajus būtų gavęs, bet kai nuvėmė šitą šūdą ant motinos, čia jau žemiau nėra kur kristi. Simeonės gyvulio mokykla
31 9 04-11 14:15
Nevisai teisinga nuobauda ir tyrimas. Taip pasake. Shikti nera nusikaltimas. Ar buvo isshsiaiskinta ar tikrai minėto veiksmo nebuvo?