"Derby" sensacingai iš FA taurės išspyrė "Southampton" ekipą

Antroje šalies lygoje rungtyniaujanti "Derby County" sensacingai išsigelbėjo ir pateko į kitą FA taurės etapą.

Šį sezoną jau iš Anglijos lygos taurės ir patį "Manchester United" išspyrusi Franko Lampardo komanda tą patį padarė su "Southampton".

Pirmoji dvikova baigėsi lygiosiomis 2:2, todėl kova persikėlė į "Southampton" stadioną. "Šventiesiems" rungtynių scenarijus klostėsi idealiai – antrojo kėlinio viduryje S. Armstrongas ir N. Redmondas per dvi minutės įmušė po įvartį ir šeimininkai pirmavo rezultatu 2:0.

Tačiau tada savo charakterį parodė "Derby", kai 76-ąją minutę H. Wilsonas sušvelnino atsilikimą, o dar po šešių minučių atliko rezultatyvų perdavimą M. Waghornui, išlyginusiam rezultatą ir išvedusiam komandas į pratęsimą.

Jo metu įvarčių nebuvo pelnyta, todėl komandos stojo mušti 11 metrų baudinius. Svečiai realizavo visus penkis, kai tuo metu "Southampton" liko tik su trimis – vienintelis netaikliai smūgiavo Redmondas.

"Southampton" 2 - 2 "Derby"
(11 m. baudinių serija: 3-5)

<iframe frameborder="0" width="500" height="300" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x70rqiu" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>