• Virgilas van Dijkas
  • Lionelis Messi
  • Cristiano Ronaldo

Dortmundo "Borussia" iškovojo Vokietijos Supertaurę

Dortmundo "Borussia" šeštadienį iškovojo pirmąjį šio sezono trofėjų - Lucieno Favre auklėtiniai rungtynėse dėl Vokietijos Supertaurės rezultatu 2:0 įveikė Miuncheno "Bayern" futbolininkus.

Abu mačo įvarčiai krito antrajame rungtynių kėlinyje, o BVB į priekį 48-ąją minutę po rezultatyvaus Jadono Sancho perdavimo išvedė Paco Alcaceras.

"Bayern" po šalto dušo antrojo kėlinio pradžioje stengėsi kuo greičiau išlyginti rezultatą bei turėjo keletą puikių progų, tačiau 69-ąją minutę gavo dar vieną skaudų smūgį, kuomet greitoje kontratakoje antrąjį savo komandos įvartį pelnė J. Sancho.

Vokietijos čempionai rungtynių pabaigoje dar bandė gelbėti situaciją, tačiau apčiuopiamų vaisių tai nedavė.

"Bayern" ekipa Vokietijos Supertaurę buvo iškovojusi pastaruosius tris sezonus.

"Borussia" 2:0 "Bayern"
48' [1:0] P. Alcacer
69' [2:0] J. Sancho