Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

E.Jankauskas: "Turėjome kelias progas įmušti" (VIDEO)


2018-06-13 08:38:31

Lietuvos rinktinė baigė savo beveik trijų savaičių treniruočių stovyklą Estijoje, Lietuvoje, Rusijoje ir Lenkijoje. Paskutinėse rungtynėse Edgaro Jankausko vadovaujama nacionalinė komanda 0:4 nusileido Lenkijos rinktinei.

„Aiškiai matėsi meistriškumo skirtumas, – sakė E. Jankauskas. – Jautėsi įtampa, galbūt aplinka darė įtaką mūsų žaidimui. Per daug klydome, per lėtai priiminėjome sprendimus. Žaidžiant su komanda, kuri yra aštunta FIFA reitinge ir važiuoja į pasaulio čempionatą, su tokiais sprendimais yra sunku ką nors nuveikti. Turėjome kelias progas įmušti, tačiau jų vartininkas gelbėjo komandą, o lenkai savo progas išnaudojo meistriškai“.

Pasak trenerio, šis pralaimėjimas rinktinės trūkumus: „Šios dienos rungtynės yra pamoka mums. Mačas parodė mūsų spragas, ko mums trūksta. Per greitai prarandame kamuolį ir darbas gynyboje reikalauja daug jėgų, išėjus į ataką netenki energijos”.

Šiose rungtynėse buvo naudojama ir VAR sistema, kuri leidžia teisėjams dar kartą įvertinti abejotiną epizodą arba sprendimą. Ji leido užfiksuoti įvartį lenkams bei paskirti baudinį į Lietuvos vartus, kai Algis Jankauskas sužaidė ranka.

„Ten, kur mums VAR sistema pagelbėjo, tai buvo akivaizdi ranka, o epizode, kur buvo skirtas baudinys į mūsų vartus, abejočiau... Mūsų gynėjas buvo tokioje padėtyje, kur buvo sunku patraukti ranką, o esant tokiam rezultatui baudinio galėjo ir neskirti. Tačiau apie teisėjus nenoriu kalbėti“, – sakė E. Jankauskas.

Straipsnio įvertinimas: 0 4

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Lizarazu
3 25 06-13 09:05
Gal tu ponas jau atsistatydink negedines saves.......Tavo rodikliai prastesni uz Zutauto bei Pankratjevo......palik rinktine kol visiskai neapsijuokei.
Kamatoza
2 13 06-13 09:56
Koks skirtumas kas ateis treniruot! Jei lietuvis, tai is lff klanelio, o uzseniecio vistiek neims, nes lff klanelis Panasu, kad uz bartku ir baravyku zaidima rintinej lff yra kazkas pazadeta arba su perspektyva....
Djbutyrka
1 11 06-13 10:56
Apgailetina Edgarai..Buk vyras ir varyk lauk..Tik kalbos kalbos ir kalbos..Jokio progreso aiksteje..
I.P
1 9 06-13 10:08
Kur tos progos? Kai grybas skersuodavo i tribūnas?
fff
2 9 06-13 09:21
o ko jam palikt rinktine, kai yra aiskus pasiteisinimas, lygiu skirtumai, ko jam palikt, kai kas menesi gauna po 6-7 gabalus per men? zmones supraskit, cia lff klanelis visas, pradedant danilevicium, baigiant jankausku, visi vieni kitiems parankus, svarbu yra babkes is uefa