EL atranka: "Wolves" žengė žingsnį link grupių etapo, "Legia" ir "Rangers" sužaidė lygiosiomis

Ketvirtadienį startavo paskutiniojo UEFA Europos lygos atrankos etapo kovos.

Po pirmųjų rungtynių prie grupių etapo priartėjo "Wolves" ekipa, kuri išvykoje rezultatu 3:2 palaužė "Torino" futbolininkus.

"Vilkai" į priekį išsiveržė 43 susitikimo minutę, kuomet kamuolį į savo vartus nukreipė "Torino" ekipos gynėjas Bremeris.

"Premier" lygos klubas savo persvarą padvigubino 59 minutę, kai Adama Traore baudos aikštelėje surado Diogo Jota, o šis pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Šeimininkai vos po poros minučių sušvelnino atsilikimą - įvartį pelnė Lorenzo De Silvestri. Vis tik 72 minutę "Wolves" ekipai dviejų įvarčių pranašumą sugrąžino Raulis Jimenezas.

"Torino" 89 minutę gavo galimybę mušti 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Andrea Belotti, taip pagerindamas savo ekipos šansus prieš atsakomąsias rungtynes.

Kitose rungtynėse Varšuvos "Legia", savo gretose turinti Arvydą Novikovą, namuose sužaidė nulinėmis lygiosiomis su Glazgo "Rangers".

Lietuvis šiam mačui registruotas nebuvo.

"Astana" 3:0 BATE

"Ararat-Armenia" 2:1 "Dudelange"

"Malmo" 3:0 "Bnei Yehuda"

"Feyenoord" 3:0 "Beer Sheva"

"Ludogorets" 0:0 "Maribor"

"Copenhagen" 3:1 "Riga"

AEK 1:3 "Trabzonspor"

"AZ Alkmaar" 1:1 "Antwerp"