• Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

EL: "Man Utd" neturėjo vargo su "Partizan", "Gladbach" palaužė "Romą"

2019-11-08 00:10:25 Europos lyga

Ketvirtadienį sužaistos likusios UEFA Europos lygos grupių etapo ketvirtojo turo rungtynės.

Užtikrintą pergalę namuose pasiekė "Manchester United" ekipa, kuri rezultatu 3:0 įveikė Belgrado "Partizan" futbolininkus.

"Raudonieji velniai" kur kas aktyviau pradėjo susitikimą, tačiau progų pasižymėti neišnaudojo Marcusas Rashfordas.

22-ąją šeimininkai vis tik sugebėjo išsiveržti į priekį, kuomet po puikaus M. Rashfordo perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė jaunasis Masonas Greenwoodas.

"Man Utd" nemažino apsukų ir 33-ąją minutę puikų reidą surengęs Anthony Martialis padvigubino savo komandos pranašumą.

Galutinį tašką šiame mače 49-ąją minutę padėjo M. Rashfordas, kuris puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

"Raudonieji" velniai po šios pergalės užsitikrino vietą kitame Europos lygos etape.

Kitose rungtynėse sunkią pergalę iškovojo "Monchengladbach" ekipa, kuri namuose rezultatu 2:1 palaužė "Romą".

Šeimininkai į priekį išsiveržė 35-ąją susitikimo minutę, kai kamuolį į savo vartus nukreipė "Roma" ekipos gynėjas Federico Fazio.

64-ąją minutę tas pats F. Fazio dar kartą nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tiesa, jau į varžovų ir rezultatas tapo lygus - 1:1.

Vis tik jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką "Gladbach" sugebėjo išplėšti pergalę po Marcuso Thuramo įvarčio.

"Gladbach" ir "Roma" ekipos J grupėje yra surinkusios po 5 taškus.

Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (4)

1 9 11-08 11:55
ManUTD!:
Grazus,uztikrintas zaidimas. Nusiteikimas komandos kolkas pries EPL komandas buna blogas. Judame gera linkme. GGMU!
Kad prieš EPL komandas vargu, ar yra blogas nusiteikimas, tiesiog MU grupėje komandų lygis žemesnis, nei daugumos EPL komandų, nes tikrai AZ, Partizan, ar Astana neprilygsta Leicester, Crystal Palace, ar kokiam Everton
5 7 11-08 10:12
Deividas Simonis
1 1 11-08 18:25
Puikus rezultatas, komandai reikejo tokios pergales kaip oro. Tikiuosi isibeges !
0 0 11-08 14:21
Pries Lpool,Chelsea,Arse buvo zaidziamas geras futbolas,tad nusiteikimas yra didziausia beda,zaidziant pries tavo minetas komandas