Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"EuroFootball.lt" vasarą apdovanos geriausiai komentarus rašančius lankytojus (konkursas)


2018-05-28 12:57:41

Pasaulio futbolo čempionato proga portale „EuroFootball.lt“ kiekvieną vasaros mėnesį bus apdovanojami registruoti lankytojai, išreiškę geriausią nuomonę apie tam tikrą įvykį.

Nuo birželio mėnesio kviečiame visus registruotus portalo lankytojus naujienos apačioje rašyti įdomiausius, nuotaikingiausius, bei naudingiausius komentarus. Visą mėnesį skaičiuosime lankytojų komentarų įvertinimo bendrą balą (skirtumą tarp teigiamų ir neigiamų mygtukų), už kurį jis mėnesio pabaigoje sulauks originalaus prizo.

Konkurse gali dalyvauti tik portale registruoti lankytojai. Jeigu dar to nesate atlikę, maloniai kviečiame užsiregistruoti šioje nuorodoje. Jei turite registracijos ar slaptažodžio priminimo problemų, kreipkitės čia.

Komentuoti ir sekti visas naujienas iš 2018 metų pasaulio čempionato mūsų portale galite dar patogiau – mobilioji „EuroFootball.lt“ versija jau „Google“ parduotuvėje.

Straipsnio įvertinimas: 3 0

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (11)

MettaworIdpeace
7 4 05-28 18:30
Gal siuo nicku ir nelaimesiu, bet as rasau kitu nicku. Rasau, kad gaut kuo daugiau zaliu nyksciu, tai manau tas kitas mano nickas bus favoritas nusinesti si auskini gaubli
16 0 05-28 13:17
Padekit laimet