Kuri Lietuvos komanda toliausiai nužengs Europos turnyruose?
  • Neturiu nuomonės

F. Lampardo debiutas "Chelsea" ekipoje pažymėtas lygiosiomis su airiais

2019-07-11 09:37:41 Chelsea FC

Tik praėjusią savaitę Londono "Chelsea" treneriu tapęs Frankas Lampardas jau spėjo debiutuoti prie komandos vairo.

Trečiadienį UEFA Europos lygos nugalėtojai Dubline susigrūmė su vietos "Bohemian" klubu. Ankstyvą įvartį pasiekę "mėlynieji" pergalę išleido pačioje rungtynių pabaigoje – 1:1.

8-ąją minutę "Chelsea" į priekį išvedė Mitchy Batshuayi. "Chelsea" pirmavo iki 89-os minutės, kol išlyginamąjį įvartį "Bohemian" gretose pasiekė Ericas Molloy'us.

"Tai buvo sunkios rungtynės", – pripažino F. Lampardas. – Vaikinai tik grįžo po atostogų ir turėjo įdėti daug darbo. Varžovai jau žaidžia savo sezoną, todėl mums nebuvo lengva fiziškai. Tai buvo geras testas".

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (2)

Mpo
0 7 07-11 11:07
Ampadu su drinkwateriu wisai neblogai judejo 1 kelini. 2 kelinis jau buvo is esmes kitoks visas 11 zaideju keitimas aisq progu buvo, bet bakayoko su gilmoru nekontroliavo jau vidurio. Bet brown gerai judejo kairej pusej. Piazon nlb ziurisi ir toliau.
0 0 07-11 11:37
Na pirmos varzybos su 2-3-4 sudetim visai normalus rezultatas aisku samysis didelis bet kokia jau sezono pradzia