Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

G. Bale'o agentas: "Jis nori likti "Real" gretose"


2019-05-08 19:24:42 Gareth Bale Real Madrid C.F.

Garethas Bale'as yra įvardijamas kaip vienas pagrindinių kandidatų vasarą palikti Madrido "Real" ekipą, tačiau panašu, kad pats žaidėjas norėtų likti karališkajame klube.

Buvo tikimasi, kad 29-erių Velso rinktinės futbolininkas taps naujuoju "Real" lyderiu po to, kai komandą paliko Cristiano Ronaldo, tačiau G. Bale'as nė iš tolo nesugebėjo kompensuoti portugalo netekties.

G. Bale'as su "Real" turi galiojantį kontraktą dar iki 2022 metų, o jo agentas Jonathanas Barnettas teigė, kad jo klientas norėtų tęsti savo karjerą Madride.

"Bale'as nori likti "Real" gretose. Nesu tikras, ar ponas Zidane'as to nori, tačiau šiuo metu Garethas yra pasiruošęs likti.

Jis turi gerą kontraktą ir būtų nieko prieš čia likti iki pat jo pabaigos. Bale'as buvo ir, mano nuomone, vis dar yra tarp trijų ar keturių geriausių žaidėjų pasaulyje.

Žinoma, tai tėra tik nuomonė, o ponas Zidane'as ją turi kiek kitokią. Tai yra jo nuomonė ir aš nesiruošiu jos kritikuoti", - bendraudamas su "Sky Sports" teigė G. Bale'o agentas.

J. Barnettas taip pat pirpažino, jog "Premier" lygos klubai turėtų nemenkai paišlaidauti, jei norėtų matyti jo klientą savo gretose.

"Toks scenarijus yra įmanomas, jei kas nors iš savo kišenės ištrauks reikiamą sumą pinigų, kurios Garethas yra vertas. Tai turėtų būti labai didelė sumą!" - pridėjo J. Barnettas.

G. Bale'as šį sezoną "Real" gretose sužaidė 42 rungtynes ir pelnė 14 įvarčių.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (6)

gud
1 16 05-08 20:12
Aš manau, kad Realas ji išoffloadins bet kokia kaina.
Marčius33
2 12 05-08 19:46
Santykiai su komandos draugais nepatys geriausi, žaidžia labai mažai, fanai jau tikrai nori permainų manau ir jis galėtų priimt naują išūkį, nes ant suolo daugiau prasėdi negu aikštėje o ir žaisdamas iš paskutinių kelių rungtynių mačiau 1prieš vartus neįmuša, galėtų išbandyt save Italijoi, Prancūzijoi ten žibėtų ir galėtų savo ''golfą'' žaist toliau.
Waj
Waj
1 10 05-08 20:32
NA, jau mazdaug piesiasi kokia yra situacija. Zidanas nori permainu ir kad Bale isvyktu, o sis niekur nesiruosia vykti, nes gauna nuostabia algele. Ir jei koks nors klubas nesutiks gerai pamoketi Baleui, jis niekur nesikels. O vargu ar kas labai su juo nores toki kontrakta pasirasyti (del daznu traumu, pakritusios formos). Kebli situacija, primenanti MU ir Alexi.