• "Panevėžį"
  • "Palangą"
  • A lygos čempionatu nesidomiu

G grupės lyderių fiasko: CSKA sutriuškino nepatyrusią "Real" ekipą, o "Roma" gavo antausį nuo čekų

19 val. 55 min. UEFA Čempionų lygos G grupėje buvo sužaistos paskutinės dvi grupių etapo rungtynės, kuriose buvo užfiksuota didžiulė sensacija.

"Santiago Bernabeu" stadione revanšo prieš Maskvos CSKA siekęs Madrido "Real" buvo pasiųstas į tikrą nokdauną. Jaunimu pasitikėjęs Santiago Solari patyrė antrąjį pralaimėjimą vadovaudamas pagrindinei komandai – CSKA šeimininkus sutriuškino rezultatu 3:0.

"Real" rungtynes pradėjo gerai ir susikūrė užtektinai progų, kad įmuštų bent du įvarčius, tačiau sėkmingai apsigynę CSKA futbolininkai kontratakose užklupo visiškai nepasiruošusį "Real".

37-ąją minutę į Thibaut Courtois vartus tiksliai smūgiavo ir svečius į priekį išvedė Fiodoras Čalovas. Lyg to būtų negana, CSKA po šešių minučių į Europos čempionų vartus įsūdė dar vieną įvartį.

Antrajame kėlinyje "baltieji" prieš sutankintą CSKA gynybą nieko padaryti negalėjo, o paskutinę vyšnaitę ant torto 73-ąją minutę uždėjo Arnoras Sigurdssonas, pasiuntęs "Real" į gilų nokdauną.

Be tokių žaidėjų kaip Sergio Ramoso, Raphaelio Varane ir Luka Modričiaus vertęsis "Real" šias rungtynes norės pamiršti kuo greičiau, tačiau jos reikšmės jokios nebeturėjo – "Real" jau prieš šį turą buvo užsitikrinęs pirmąją vietą.

Kitose rungtynėse skaudų smūgį gavo kitas būsimas aštuntfinalio dalyvis – "Roma" išvykoje nusileido Pilzeno "Viktoria", kuri ir liko trečioje pozicijoje.

Čekai 62-ąją minutę įsiveržė į priekį, tačiau jau netrukus Cengizas Underis išlygino rezultatą. Visgi jau 72-ąją minutę "Viktoria" susigrąžino įvarčio pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 2:1.

"Real Madrid" 0 - 3 CSKA
37' [0 - 1] F. Čalov
43' [0 - 2] G. Schennikov
73' [0 - 3] A. Sigurdsson

"Viktoria" 2 - 1 "Roma"
62' [1 - 0] J. Kovarik
68' [1 - 1] C. Under
72' [2 - 1] T. Chory
90+2' L. Pellegrini ("Roma") pašalintas iš aikštės

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (24) Seniausi (24) Geriausi (24) Anoniminiai (21)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Elgo
 Elgo
3 17 12-12 23:00
tai taip... vaikai lošė... argi visi vaikai? bet prieš cska gaut 3 golus be atsako BERNABEJUI???? kad ir nesvarbios varžybos? aaa, okey... jei jums gerai, man dar geriau!!!
4tech
 4tech
2 11 12-12 22:56
Nors ir su atsarginiais žaidė, nes rungtynės nieko nelemia, bet taip pralaimėti namuose prieš savo sirgalius yra nepadoru...nu negražu, žmonės ateina pasižiūrėti į savo komandą, o čia suleisti nemotyvuoti atsargiai. Na suprantu 2 ar 3 lyderius pailsinti, bet čia...
Marčius33
8 15 12-12 21:47
MettaworIdpeace:
Ant tiek tu man lopas, bet atrasysiu. Is pagrindines sudeties nebuvo tik Ramoso, Varanes ir Modriciaus. Visos puolimo "zvaigzdes" buvo ir vistiek 0! Esi tu lopas jau senai maciau. Cia tau *** ne koks klabciuku susirinkimas, kad visi taikoj gyventu. Cia Real Madrid Karaliskasis klubas. Cia jokiu nesvarbiu macu negali buti, ypac savoj aikstej ir ypac tada, kai si sezona savo varda susiterse ir kiekvienos varzybos yra galimybe reabilituotis pries savus ziurovus, kurie jau pradeda nusvilpineti ir ne be reikalo. O toks lopas kaip tu, prie klaviaturos sedi ir dar teisia tuos fanus, kurie aukoja pinigus bilietams, atributikai, aukoja laika ir savo gerkles palaikant Reala, o tu cia bebenciuk atejes aiskini, kad jie yra titulu vergai. Lope senai tau sakiau nebekomentuok, del saves
Kaip greit pasikeitė tavo mastymas tik kai išėjo CR .Tu išvis Realo varžybų nežiūrėk nes didžiausias vaikas esi ir gėda darai.
 0000
4 9 12-12 22:17
Tiems kas sako, kad beveik pagrindine sudetis lose tai, Is 11 startiniu zaideju, 8 bendras minuciu vidurkis cempionu lygoi iki siandien nesieke 90min. CSKa kita vertus turejo motyvacijos del Europa lygos spoto. Manau kad laimetojas desningas ziurint i sudetis, realo forma ir komandu motyvacija rungtynems.
Milstas
7 10 12-12 20:45
Jau kas paliko iš Real tai dieve dieve Išėjo du kertiniai žmonės ir totaliai sugriuvo komanda. Tiesiog balsu dabar žvengiu, kai "ekspertai" aiškino, kad Asensio pakeis CR Manau Zidanas su CR tiesiog išinešė su savim nugalėtojų mentalitetą, nors nerealiai techniški žaidėjai ir liko.