Visos rungtynės
Ar Lietuvos rinktinei reikėtų atsisveikinti su treneriu V.Urbonu?
  • Taip, ekipa neprogresuoja ir žaidžia tragiškai
  • Ne, kaltas ne treneris, o žaidėjai
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

G. Infantino neatsisako galimybės surengti 48 komandų pasaulio čempionatą jau Katare


2018-12-14 15:25:51 Pasaulio čempionatas

Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA) prezidentas Gianni Infantino ketvirtadienį Katare surengtame susitikime pranešė, kad didžioji dauguma pasaulio futbolo federacijų pritaria idėjai jau 2022 metų pasaulio čempionate leisti dalyvauti 48 komandoms.

Šių metų planetos pirmenybėse, įvykusiose Rusijoje, varžėsi 32 komandos. Visgi FIFA jau seniai yra paskelbusi apie planus nuo 2026 metų didinti komandų skaičių iki 48.

Panašu, kad šios idėjos įgyvendinti bus pradėta jau po keturių metų įvyksiančiame pasaulio čempionate Katare.

"Mes išklausėme savo narių ir nacionalinių federacijų nuomones. Kol kas dauguma šalių pritaria komandų skaičiaus didinimui. Tai reikštų, kad 16 papildomų komandų galės patekti į planetos pirmenybes, o apie 50-60 valstybių turės galimybę siekti šios svajonės. Ar tai yra įmanoma, jau kitas klausimas", – teigė FIFA vadovas.

G. Infantino teigia, kad Katarui priimti 48 būsimo pasaulio čempionato komandas gali padėti kaimyninės šalys: "Galbūt kai kurios rungtynės galės vykti kaimynėse šalyje? Tai vienas iš variantų. Žinoma, kad mes sekame tai, kas vyksta pasaulyje ir tikriname naujienas, bet futbolas nėra politika ir futbolas kartais svajones paverčia realybe."

Dohoje įvykusiame susitikime G. Infantino pabrėžė, kad galutinis sprendimas turi būti priimtas iki kitų metų kovo mėnesio.

Straipsnio įvertinimas: 1 8
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (5)

Benderis
0 11 12-14 19:07
as isvis nesuprantu kaip tokia varke praslydo apskritai.. kataras - suvalkijos dydzio naftos siurbykla neturinti nieko bendro su futbolu.. kur ten 48 rinktines tilps? aisku sutalpins bet.. tai farsas..
0 0 12-15 09:26
Koks idomumas klubu wc kai visokie psg, city, barcos prisiperka ir yra neikandami kitiem klubam