Gana pralaimėjo draugiškas rungtynes "Nice" ekipai © Eurofootball.lt
Pasaulio čempionatui besiruošianti Ganos rinktinė pirmadienį žaidė kontrolinį susitikimą su Prancūzijos "Ligue 1" žaidžiančia "%c00090" ekipa ir pralaimėjo net 3-0.

Ganos treneris Ratomiras Dujkovičius šiame mače išbandė futbolininkus, realiai pretenduojančius į 23 žaidėjų rinktinę, vyksiančią į birželio mėnesį Vokietijoje prasidėsiantį Pasaulio čempionatą.

8-ąją vietą prieš paskutinį turą "Ligue 1" pirmenybėse užimanti "Nice" ekipa į priekį išsiveržė jau 10-ąją minutę, kai įvartį į Ganos vartus pelnė komandos atakų lyderis Marama Vahirua.

Po pertraukos Dujkovičius atliko keletą keitimų tačiau jie nepagerino Ganos žaidimo ir netrukus Roberto Bisconti bei Sebastienas Roudet vieną po kito pasiuntė dar du įvarčius į Richardo Kingstono ginamus vartus taip užbaigdami Ganos rinitnės sutriuškinimą.

Galutinę savo ekipos sudėtį Dujkovičius paskelbs jau šį penktadienį. Gana Pasaulio čempionatą pradės birželio 12-ąją E grupės rungtynėmis su Italijos vienuolike. E grupėje be šių komandų taip pat žaidžia Čekijos ir JAV rinktinės.