Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Geriausiu Afrikos futbolininku išrinktas Y. Toure


Naujausi (10) Seniausi (10) Geriausi (10) Anoniminiai (5)

2 2 12-12 17:21
Dallius:
proto ubagelis, ko ce sukauji kaip skerdziamas? kiekvienas turi savo nuomone, maziau ce tokiais epitetais metykis
Spuoge, trinkis galvą į sniegą greičiau, neprakaitavęs čia Zaglushke tu jobnutas, tie jo prasiveržimai nepadaro jo išskirtiniu. Fabregasas, Iniesta tipo prasiveržt negali nuo vidurio? Atidaryk laisvą erdvę, palik priešais mažesnį ir individualiai silpnesnį žmogų - galutinis rezultatas aiškus. Gandone, aš tau dar kartą paaiškinsiu, neišpisi tu man proto su savo blevyzgom.
Fuhreris
0 1 12-12 16:55
..:
tu totalus debilas
Panasiu savybiu turejo, bet nei viena is ju nebuvo isvystita taip, kaip tavo "lyginamuju".
Dallius
4 1 12-12 16:13
skirta fergie
Dallius
0 4 12-12 16:12
Dipsis_Champ4on_1894:
:D Kūrva debilas žiaurus. Tu pažėk kokius Yaya golus mušdavo/muša, kokie jo skillai su kamuoliu, koks aikštės matymas ir visa tai būnant tokios futbolui netinkančios fiziologijos. Parodyk man kur Pirlo pusę aikštės praeidavo ir įmušdavo, kur Marchisio pusę aikštės praeidavo ir įmušdavo. Čia tokie Marčisio net nučiulpt neverti Yayai. Alonso :D. Jis tik pasus dalint moka. Aš kalbu apie absoliučiai COMPLETE CENTRO SAUGĄ, KURIS GALI VISKĄ AIKŠTĖJE, YAYA BŪTENT TOKS IR YRA. Čia blet net neverta gaišt laiko su tokiu šliundra kaip tu. Įsikalk į galvą, parašysiu didžiosiomis raidėmis. PIRLO, ALONSO AR DAR KOKS KITAS, JIE TURI TIK PO VIENĄ/DVI SAVYBES YPATINGAS, YAYA TURI VISAS TAS SAVYBES, KAS IR PADARO JĮ COMPLETE PACKAGE. Vienintelis Pogba yra augantis Yaya veidrodis, bet jam dar tobulėti. Pažiūrėk video prieš šūdus rašydamas, kurį numečiau.
proto ubagelis, ko ce sukauji kaip skerdziamas? kiekvienas turi savo nuomone, maziau ce tokiais epitetais metykis
*** net netyčia su senu niku pasijungiau, tas šliurpalas sunervino. Skirta tam Fergiui nevykėliui.
Dipsis_Champ4on_1894
13 2 12-12 15:28
Fergie:
Pashly von, šunie. Kaip tau liežuvis apsiverčia lygint Toure su Pirlo? 7 iš 10 saugų tokį lygį pasiekia. Alonso, Vidal, Marchisio, Pogba, Wilshere, Ramsey ir dar velniai žino kiek yra tokio pačio arba aukštesnio lygio saugai. Begalvi tu varganas, lysk atgal į savo irštvą ir garbink žydrąsias kekšes. Lopinys.
Kūrva * žiaurus. Tu pažėk kokius Yaya golus mušdavo/muša, kokie jo skillai su kamuoliu, koks aikštės matymas ir visa tai būnant tokios futbolui netinkančios fiziologijos. Parodyk man kur Pirlo pusę aikštės praeidavo ir įmušdavo, kur Marchisio pusę aikštės praeidavo ir įmušdavo. Čia tokie Marčisio net nučiulpt neverti Yayai. Alonso . Jis tik pasus dalint moka. Aš kalbu apie absoliučiai COMPLETE CENTRO SAUGĄ, KURIS GALI VISKĄ AIKŠTĖJE, YAYA BŪTENT TOKS IR YRA. Čia * net neverta gaišt laiko su tokiu šliundra kaip tu. Įsikalk į galvą, parašysiu didžiosiomis raidėmis. PIRLO, ALONSO AR DAR KOKS KITAS, JIE TURI TIK PO VIENĄ/DVI SAVYBES YPATINGAS, YAYA TURI VISAS TAS SAVYBES, KAS IR PADARO JĮ COMPLETE PACKAGE. Vienintelis Pogba yra augantis Yaya veidrodis, bet jam dar tobulėti. Pažiūrėk video prieš šūdus rašydamas, kurį numečiau.
6 2 12-12 15:17
Suskiui komentaras

10 4 12-12 15:17
..:
tu totalus debilas
Pashly von, šunie. Kaip tau liežuvis apsiverčia lygint Toure su Pirlo? 7 iš 10 saugų tokį lygį pasiekia. Alonso, Vidal, Marchisio, Pogba, Wilshere, Ramsey ir dar velniai žino kiek yra tokio pačio arba aukštesnio lygio saugai. Begalvi tu varganas, lysk atgal į savo irštvą ir garbink žydrąsias kekšes. Lopinys.
Tankoure jau paskutinį bezdalą leidžia, todėl reikia mėgautis šiomis akimirkomis, kol dar galime jį matyti žaidžiantį. 2017 vasarą paliks City. Tokio išskirtinio centro saugo pasaulis daugiau niekada nematys. Tankoure yra Pirlo, Gerardas, Zidanas, Crouchas ir Mo Farah viename asmenyje. Pirlo dėl savo aikštės matymo ir žaidimo kontroliavimo, Gerardas dėl ilgų perdavimų ir žiaurinių pliūchų, Zidanas dėl ball skills ir įvariapusiškų nerealių įvarčių, Crouchas dėl savo ūgio, Mo Farah dėl savo maratonininko ištvermės. Ir dar kartelį norėčiau pridurti ir pabrėžti, kad būnant tokio futbolui iš pažiūros netinkančio sastavo, tokios anatomijos, tai, ką Tankoure išdarinėjo/ dabar jau šiek tiek mažiau išdarinėja, nes net ir antžmogius vistiek paveikia gyvenimo ciklas, yra tiesiog absoliučiai neįtikėtina. Yaya Tankoure - futbolo Arvydas Sabonis. https://www.youtube.com/watch?v=1vgTUQnklm4