Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Geriausiu Europos lygos žaidėju išrinktas P. Pogba


UEFA Europos lygos burtų traukimo metu taip pat paaiškėjo ir individualių apdovanojimų laimėtojai.

Geriausiu 2016-2017 metų sezono futbolininku išrinktas Paulis Pogba, kurio "Manchester United" į viršų kėlė nugalėtojų taurę.

Amsterdamo "Ajax" gegužę įveikę "raudonieji velniai" Europos lygos aukso medaliais pasipuošė pirmą kartą istorijoje.

Apskritai prancūzas antrajame pagal pajėgumą Senojo žemyno turnyre įmušė tris įvarčius ir pasirodė visuose 15-oje jo mačų.

Pogba pastangas įvertino didžiausia dalis rinkimuose dalyvavusių 48 Europos lygos klubų trenerių bei 55 "European Sports Media" grupės pasirinktų žurnalistų.

Straipsnio įvertinimas: 7 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
gas
3 20 08-25 17:03
MCsirgalius:
"įmušė tris įvarčius"- Spalvis ble ten žaisdamas daugiau ikaltu.....
Va bl plasmasinės fanas... Kuris net nenusimano futbole... Kiaušini jis yra Saugas (CM).Jis atlieka labai didelį darbą, kurio fanai nemato, bet statistikoj viskas atsispindi.Jis ir neturi mušti įvarčiusm nes ne puolėjas. (RW,ST,LW)
1 11 08-25 17:24
Vaidoshius:
Kažkaip nekreipiau dėmesio į gėdingą ManUre antifutbolą ir šitam sąvartyne tik ir skambėjo Flogba, bet pasirodo jis ir buvo naudingiausias EL žaidėjas https://www.whoscored.com/Regions/250/Tournaments/30/Seasons/6275/Stages/14368/PlayerStatistics/Europe-UEFA-Europa-League-2016-2017 gavo daugiausiai mačo žaidėjo įvertinimų. Čia skirtingai negu apgailėtinam UEFA kur futbolo Byberis už tapinus iš nuošalių ir amžiną arogantišką "aš geriausias" (gaila, kad tik pats sau :D) reklamą gauna naudingiausio žaidėjo vardą, kai į top10 pagal naudingumą vargiai prasimuša, mačo žaidėjo vardą mažiau net už Griezmanną ir Hazardą gavęs :D Zlatanas liko antras, būtų laisvai paėmęs pirmą vietą, bet sužaidė tik 11 grajų ir tai ne visus pilnus. Iš Ajaxo A. Younes ir B. Traore pretendavo, bet kadangi finale gavo, automatiškai liko už borto.
Kolukietis is po plugo islindo..sveikas atvykes ATSILUPELI!!!
1 9 08-25 18:13
Taip taip, vaidukas geriau ismano futbola, nei visi zaidejai, treneriai, kurie balsuoja balondore ar UEFA apdovanojimuose... O, kad jie bent biski futbola suprastu, tikrai nebalsuotu uz Ronalda, nes juk vaidukas sako, kad jis lavonas... D
zabediejus
2 9 08-25 17:01
geriau jau felaini butu isrinke uz grazia sukuosena
6 10 08-25 16:35
Nu heiteriai.... fas, pulkit