Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

G.Infantino užsimojo prieš klubus išlaidūnus: turime gelbėti vertybes


2018-02-15 19:33:52 Čempionų Lyga

FIFA prezidentui Gianni Infantino kelią nerimą vis augančios žaidėjų perėjimų sumos, todėl ateityje organizacijos vadovas norėtų nusistovėjusią tvarką pakeisti.

"Man nepatinka tai, ką aš matau dabar. 2017-aisiais komandų išlaidos naujiems žaidėjams pasiekė 6,4 mlrd. JAV dolerių ribą, o agentų mokesčiams atiteko 500 mln. JAV dolerių. Tuo tarpu į akademijas buvo investuota vos 60 mln. dolerių", - kalbėjo šveicaras.

"Kodėl susiklostė tokia situacija, jog versle vyrauja vis didesni pinigai, tuo tarpu jaunimo programos sulaukia vis mažesnio dėmesio?

Mūsų prioritetas - skaidrumas ir tai turi galioti visiems agentams.

Vasaros perėjimo langas privalo būti sutrumpintas ir tik tuomet prasidėti šalių čempionatai. Taip pat reikia mažinti transferų skaičių ir žiemos metu", - kalbėjo Infantino.

"Kadaise sausio mėnesį buvo galima tik nupirkti keitimą susižeidusiam futbolininkui. Tiesiog nepriimtina sezono viduryje performuoti komandą, nemėgstu, kai nuolatinis klubo žaidėjas išvyksta į kitą klubą.

Manau, kad reikia gelbėti vertybes, kad futbolas vėl taptų didis. Turime sumažinti paskolintų žaidėjų skaičių ir ekipų sudėtis apriboti iki 25 futbolininkų.

Geriausi atletai didesniuose klubuose turi rungtyniauti, o ne sėdėti ant suolelio. Amerikiečių nustatyta sistema yra pati geriausia pasaulyje ir jie suprato, jog reikia subalansuoti turnyrums tam, kad pasiektų sėkmę.

Naujas taisykles noriu įvesti 2018-ųjų pabaigoje", - užsiminė FIFA vadovas.

Straipsnio įvertinimas: 29 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
arDexZ
7 60 02-15 20:19
Na tikrai geras sprendimas, manau visiems smagiau nuo to pasidarytu isskyrus agentu saskaitos verktu. Labai teisingas ir geras sprendimas, akademijos klubams didesne itaka darytu, nauji zaidejai butu ieskomi pries sezona, o nauji trasferai vyktu tik pasibaigus sezonui na zinoma traumu atvejais galima ziema pasipildyt. Mazesnes zaideju ispirku kainos ir ju zinoma maziau bus, kas leis klubams daugiau investuoti i absoluciai viska kas gelbetu klubui ar klubo sirgaliams. 100 proc uz! Uz zalias pries raudonas p.s pirma syk darau balsavima toki, bet tikrai idomu ar pritariate
ziedas
2 36 02-15 20:11
visiskai teisingai ,nes zaideju rinka ,grynai iskraipyta,kaip cia jiems pasiseks viska sureguliuoti dar neaisku ,bet reikia kazko imtis
figo
2 28 02-15 20:30
vadinasi perezas tikrai ateinancia vasara pasinaudos paskutiniu sansu apsipirkti uz 500 mln. euru
Myliu_Futbola
13 24 02-15 20:31
Leido naftotekiu klubams susipirkti jaunus talentingiausius zaidejus, o dabar pridarys taisykliu turbut uz tu paciu naftotekiu pinigus... komandoms keiciancioms karta (susenusioms) teks balansuotis ir silpnintis, ugdytis talentus, kai tuo tarpu naftotekiai apsipirko ateinantiems 10 metu turbut pats lengviausias budas prasibrauti tarp tikru europos top komandu atemant galimybe kiitiems taip stiprintis
deja
1 4 02-15 20:22
nu šiaip "vertybės" paleistos labai labai seniai, kai klubų pagrindą sudarydavo sava akademija. Tikrai ne pirmas dešimtmetis kai gali susipirkt komandą, o ta 'ištikimybė' tai egzistuoja nebent žemesnėse lygose ar pavieniais atvejais. Dabar ar žaidėjas pereis už 20 mln. ar už 120 mln. paprastam žmogui nėra skirtumo, vis viena kosminiai pinigai, o jei klubam gerai, tai gerai. Profesionalus sportas yra bizniukas, tai man atrodo nėra kito kelio kaip atitinkamai su juo ir elgtis, aišku, galima kažką pabalansuot, bet šitie make football great again skamba naiviai.