Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

„Gintra-Universitetas“ sužinojo varžovus UEFA Čempionių lygos atrankoje


2018-06-22 18:09:29

Penktadienio popietę UEFA būstinėje Nione buvo ištraukti UEFA moterų Čempionių lygos atrankos grupių burtai, po kurių paaiškėjo ir Lietuvos čempionės Šiaulių „Gintros-Universiteto“ varžovės. 

„Gintros-Universiteto“ klubo direktorius Mantas Radavičius po burtų traukimo ceremonijos varžovų vertinti neskubėjo, kadangi dvi iš trijų komandų yra mažai pažįstamos, tuo tarpu „NSA Sofia“ sunkiai prognozuojamas oponentas.

„Nesame nei labai patenkinti, nei labai nusivylę. Visų pirma, džiaugiamės, kad atrankos turnyras po ketverių metų pertraukos vėl vyks Lietuvoje ir į Alytaus bei Marijampolės stadionus galėsime kviesti visus futbolu besidominčius žmones.

Praplečiant mintį apie būsimus varžovus galiu pasakyti, kad Bulgarijos ekipa jau daugelį metų dominuoja savo šalyje ir yra sunkiai nuspėjamas varžovas. Jų rezultatai UEFA Čempionų lygoje banguoja – vienais metais jie nustebina, kitais pasirodo ne itin sėkmingai. Ko gero pavojingiausia oponentė šioje grupėje bus FC „Honka“ komanda iš Suomijos. Keletą metų prieš tai Čempionių lygoje dalyvavo Vantos klubas, o tai buvo kietas riešutas visiems. Jeigu FC „Honka“ sugebėjo Suomijoje nukonkuruoti daugkartinius čempionus, tai parodo, kad ši ekipa yra itin grėsmingas varžovas.

Turėsime gerai atlikti namų darbus, kad išanalizuotumėme varžovus. Tas pats Farerų Salų klubas gali pateikti nemalonių staigmenų. Ši komanda yra debiutantė, o praeityje mums ne kartą yra tekę susidurti su Farerų Salų čempione. Prisimename, kad lengva niekuomet nebuvo, varžoves įveikdavome, bet tik po sunkių kovų“, – būsimus varžovus trumpai apžvelgė M. Radavičius.

9-oji UEFA moterų Čempionių lygos atrankos grupė:

Šiaulių „Gintra-Universitetas“ (Lietuva, 1 krepšelis, šeimininkė)
Sofijos „NSA Sofia“ (Bulgarija, 2 krepšelis)
Espo „Honka“ (Suomija, 3 krepšelis)
Eidžio „EBS/Skala“ (Farerų Salos, 4 krepšelis).

Straipsnio įvertinimas: 2 1