Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

H. Kane'as tikisi rungtyniauti Čempionų lygos finale


Atrodė, kad Harry Kane'ui šis sezonas yra baigtas, tačiau netikėtas Londono "Tottenham" komandos patekimas į UEFA Čempionų lygos finalą įžiebė viltį anglo širdyje.

H. Kane'as čiurnos traumą patyrė balandžio 9 dieną ir daugiau "Spurs" komandai šį sezoną nepadėjo. Buvo prognozuojama, kad anglas į rikiuotę sugrįš tik kitame sezone, tačiau šis jau treniruojasi įprastai su komanda ir galimai bus įtrauktas į sudėtį šeštadienį įvyksiančiam finalui.

Anglijos futbolo žvaigždė atskleidė, kad nejaučia jokių problemų ir yra pasiruošęs padėti komandai.

"Jaučiuosi gerai, neturėjau jokių problemų jau kurį laiką", – teigė H. Kane'as. – Prie komandos prisijungiau praėjusią savaitę. Šią savaitę bandau įgauti kuo įmanomą geresnę sportinę formą".

"Tai, ar žaisiu finale, priklauso nuo trenerio. Jis nuspręs, ar aš esu pasiruošęs žaisti tokias rungtynes ar ne. Visgi aš pats jaučiuosi gerai ir esu pasiruošęs padėti", – pozityvių naujienų įnešė H. Kane'as.

Jeigu "Tottenham" komanda dar nėra garantuota H. Kane'o pasirodymu finale, "Liverpool" jau žino, kad Roberto Firmino bus pasiruošęs išbėgti į aikštę.

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (5)

0 33 05-28 18:24
Tote zaidzia geriau be Keino, tai faktas
0 9 05-28 22:29
kazkaip buvau linkes galvoti, kad Totte gali pavogti vel titula is Liverpool, bet jei Kane zais, tada drasiai Liverpool ims. Primadona uzsimane zaisti finale, nors visiskai be formos ir dar traumuotas su viena koja...
 harka
0 0 05-29 18:54
Kaip gali žaist geriau be Keino, jei jis ìvarčiu muša daugiausiai??