"Hearts" - vienvaldis Škotijos čempionato lyderis © Eurofootball.lt
Sėkminga Edinburgo "Hearts" sezono pradžia tęsiasi - "lietuviškasis" klubas iškovojo trečią pergalę iš tiek pat galimų ir tapo vienvaldžiu lygos lyderiu bei vieninteliu klubu nepraradusiu taškų, nes kitose rungtynėse Glazgo "Rangers" netikėtai pralaimėjo prieš "Aberdeen".

Net 5-ių tūkstančių savo gerbėjų išvykoje palaikomas "Hearts", į kurio sudėtį po traumos grįžo E.Jankauskas, susitiko su "Dundee Utd" ir nors pirmąją progą turėjo šeimininkai, svečiai į priekį išsiveržė jau šeštąją minutę, kai pargriovus S.Mikoliūną buvo skirtas baudos smūgis, ir po R.Škacelio perdavimo galva tiksliai smūgiavo komandos kapitonas S.Pressley.

11 minutę "Dundee Utd" dar kartą nepasinaudojo galimybe pasižymėti, ir vėl pasikartojo nerašyta taisyklė "neįmuši tu - įmuša tau" - šeimininkų ekipos gynėjai nesugebėjo sėkmingai išmušti kamuolio po Mikoliūno perdavimo ir gavęs progą R.Bednaras pasiuntė kamuolį į vartus.

Vėliau abi ekipos apsikeitė neišnaudotomis galimybėmis, tad pirmasis kėlinys baigėsi įtikinama "Hearts" dviejų įvarčių persvara. Po pertraukos komandos treneris G.Burley nusprenė S.Mikoliūną pakeisti L.Wallace'u, taigi D.Česnauskis liko sėdėti ant atsarginių suolelio.

73 minutę buvo pakeistas ir E.Jankauskas, kuris nepaisant to, kad šiose rungtynėse nerungtyniavo įspūdingai susilaukė ekipos gerbėjų plojimų. Jį pakeitė M.Pospišilas, bet visgi paskutinį tašką šiose rungtynėse padėjo kitas čekas R.Škacelis, po R.Bednaro perdavimo tiksliu smūgiu nuginklavęs varžovų vartininką.

Kitose dienos rungtynėse čempionų titulą ginantis "Rangers" išvykoje turėjo pripažinti "Aberdeen" pranašumą. Sužaidus 37 minutes šeimininkai jau pirmavo dviem įvarčiais, tačiau po netrukus įmušė D.Pršo ir antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino P.Lovenkrandsas.

55 minutę Glazgo ekipa liko dešimtyje teisėjui iš aikštės pašalinus F.Rickseną. Kiekybinę persvarą įgijęs "Aberdeen" pergalę išplėšė iki mačo pabaigos likus porai minučių, kai puikiu smūgiu iš toli pasižymėjo J.Smithas. Taigi po trečiojo turo pirmauja "Hearts", dviem taškais lenkdamas "Celtic" ir trimis pirmaudamas prieš "Rangers".

Sekmadienio rezultatai

"%c00224" 3 - 2 "%c00121"
30' [1 - 0] Russell Anderson
37' [2 - 0] Steve Lovell
39' [2 - 1] Dado Prso
49' [2 - 2] Peter Lovenkrands
88' [3 - 2] Jamie Smith

"%c00226" 0 - 3 "%c00219"
6' [0 - 1] Steven Pressley
12' [0 - 2] Roman Bednar
90' [0 - 3] Rudi Skacel