Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

I. Casillasas: neiškeisčiau C. Ronaldo į jokį kitą žaidėją


Madrido "Real"q legenda Ikeras Casillasas mano, kad Cristiano Ronaldo šiame klube nesugebėtų pakeisti nei vienas kitas žaidėjas.

Istorinį "Real" triumfą UEFA Čempionų lygos aptemdė C. Ronaldo pareiškimas, kad šis šią vasarą gali palikti komandą. Visgi, yra didesnė tikimybė, kad jis liks nei išvyks, mat spauda spėja, kad portugalas tenori naujo kontrakto.

Ilgametis C. Ronaldo komandos draugas I. Casillasas mano, kad portugalas negali palikti "Real":

"Cristiano beveik kiekvieną sezoną pelno bent po 50 įvarčių. Girdėjau, kaip Florentino sakė, jog jis yra viename lygyje su tokia klubo legenda kaip Di Stefano. 

Cristiano man visada buvo geras komandos narys. Neiškeisčiau jo į jokį kitą žaidėją, net ir į komandą atvykus Neymarui. Jis visada jautėsi gerai Madride. Nemanau, kad jis paliks "Real", - tvirtino I. Casillasas.

2014 metais su savo vaikystės komanda išsiskyręs I. Casillasas vis dar atidžiai seka "Real" rezultatus ir nurodė, kad jis vieną dieną tikrai sugrįš į Madridą.

"Tikrai bus laikas, kai aš sugrįšiu į Madridą ir stebėsiu komandą iš "Santiago Bernabeu". Man yra 37-eri metai, net 34-erius iš jų buvau "madridista", todėl mano meilė šiam klubui niekada neišblės.

Žmonės atvyksta į "Porto" stadioną ir duoda man pasirašyti ant "Real" marškinėlių. Jeigu klubas man paskambins, nieko nelaukdamas ten ir sugrįšiu", - pridūrė vienas geriausių visų laikų vartininkų.

Straipsnio įvertinimas: 4 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes