Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

I. Rakitičius: paaukočiau savo visą karjerą, kad laimėtume pasaulio čempionatą


Kroatijos rinktinė aktyviai ruošiasi didžiausiam futbolo mūšiui šalies istorijoje. Jau rytoj Balkanų atstovai stos pasaulio čempionate į kovą su Prancūzija bei turės šansą pirmą kartą triumfuoti planetos pirmenybėse.

Kroatijos rinktinė iki finalo nukeliavo sužaidusi net tris pratęsimus, kai Prancūzai iki lemiamų čempionato rungtynių nuėjo tiesiausiu keliu. Vienas Kroatijos rinktinės lyderių Ivanas Rakitičius bendraudamas su spauda leido suprasti, ką jam reikš šis finalas.

„Aš paaukočiau visą savo karjerą, kad Kroatija triumfuotų pasaulio čempionate“, - atskleidė „Barcelona“ ir Kroatijos rinktinės saugas.

„Tai yra istorinės rungtynės ne tik mums, bet ir visai Kroatijai. Aikštėje bus 4,5 milijonų žaidėjų. Nešime vienas kitą, turėsime daug energijos. Žinome, kad tai yra didžiausios rungtynės mūsų gyvenimuose“, - kalbėjo I. Rakitičius.

Straipsnio įvertinimas: 7 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (13)

NOH
5 8 07-14 18:16
kaip:
kazkas uz Prancuzijos ribu gali juos palaikyt tai as nesuvokiu, gryna kolonijos rinktine. Visi privalo palaikyti grynakraujus, nepasiduodancius Kroatus.
palaikau kroatus irgi bet cia toks nacionalistinis issireiskimas kad nafik. Rasizmo maziausiai reikia futbole.
TomasHalaMadrid
1 0 07-14 23:04
kaip:
kazkas uz Prancuzijos ribu gali juos palaikyt tai as nesuvokiu, gryna kolonijos rinktine. Visi privalo palaikyti grynakraujus, nepasiduodancius Kroatus.
Afroprancuzai gaus malku, bet Mbappe i Reala
5 3 07-14 13:36
Durnas, tai jei ne tavo karjera nebutu ir sito finalo