Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

"Inter" strategu tapęs A. Conte nurodė parduoti M. Icardi


Mauro Icardi neturi ateities Milano "Inter" klube – tokį verdiktą paskelbė naujuoju ekipos strategu tapęs Antonio Conte.

Pasak Fabrizio Romano, "Inter" fanai kitą sezoną komandoje nematys 26-erių metų futbolininko. Pats M. Icardi informavo apie savo norą toliau likti madų sostinėje, tačiau A. Conte jam iškart nurodė, kad jo nelaukia savo komandoje.

M. Icardi ištisus metus buvo ekipos kapitonas ir pagrindinė žvaigždė, tačiau po aistrų dėl kontrakto pratęsimo jis prarado savo vaidmenį tiek aikštėje, tiek už jos ribų.

M. Icardi šį sezoną su "Inter" marškinėliais aikštėje pasirodė 37 kartus ir įmušė 17 įvarčių.

Pasak įvairių pranešimų, jo paslaugomis domisi "Manchester United", Turino "Juventus", "Napoli" ir dar keletas garsių Europos klubų.

Savo ruožtu "Inter" tikisi į jo vietą pasikviesti "Man Utd" snaiperį Romelu Lukaku.

 

Straipsnio įvertinimas: 5 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (4)

Edas090
0 17 06-08 22:24
Vaidoshius:
Icardi šiukšlė niekam nereikalinga, čia Spalletti padarė milžinišką darbą, kad tokia šiukšle griaunančia komandą sugebėjo tokius rezultatus rodyt. O jį išvarė :D Skystakiaušis lažybininkas šiuo atveju panašu, kad padarė namų darbus, įdomu kaip čia baigsis šita saga. Icardi šiukšlė niekam nereikalinga, sunku bus iškišti. Aišku netaip sunku kaip Arrogantnaldo šiukšlę, kuris sąlygojo chujoviausius Rubentuso lažybininkų rezultatus per 5 sezonus su trijų metų kontraktu ir €30 limonų alga. Absoliuti tiek sportinė, tiek finansinė Rubentuso maklerių katastrofa, praktiškai padėtis be išeities, nebent pavyktų suderinti Tapinaldo rąsto išpisimą per bortą be kompensacijų, bet sunku patikėti, kad šitas euro vergas sugebėtų sau leisti šitaip garbingai pasielgti, vistik jis pelnęs Arogantiškos šiukšlės vardą ne už gražias akis :D
Tavo tekstus skaityt sunkiau, nei Dostojevskio rašybą Kafkos stiliumi. Ar tave kur nors šiukšle vadina gyvenime, namie, kieme, darbe - gal mama taip vadina? Atsiprašau, geresnis klausimas - ar įmanoma tau užaugti? Asmeniškai, tikrai laukiu dienos, kai nereiks prascrollint pro tavo komentarą. Sėkmės, vilties yra visiems.
5 15 06-08 15:33
*** rimtai Icardi vietoj lukaku MU dar primoket daug turetu
My Solskjaer
2 8 06-08 15:52
Paimčiau.
0 5 06-08 23:00
Vaidoshiau geras tu pridurkas sakyk ka nori.
0 1 06-09 10:05
Icardi geresnis uz lukaku tik viena problema zmona ir charakteris