Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

Įpykęs P.Nedvedas bandė išaiškinti teisybę rungtynių teisėjui


2018-09-20 10:37:32 Čempionų Lyga

Turino "Juventus" ekipa sėkmingai pradėjo pasirodymą UEFA Čempionų lygoje, kai H grupės mače išvykoje 2:0 nugalėjo "Valencia".

Tačiau šios rungtynės plačiai nuskambėjo pasaulyje dėl diskutuotino teisėjo Felixo Brycho sprendimo pirmajame kėlinyje iš aikštės išvaryti svečių snaiperį Cristiano Ronaldo.

Kaip rašo "Marca", vokiečio sprendimo įsiutintas "Juventus" viceprezidentas Pavelas Nedvedas bandė išsiaiškinti su arbitru.

Per ilgąją pertrauką čekas kartu su kitais Turino klubo vadovais užsipuolė koridoriumi einantį F.Brychą, kuris stengėsi nesivelti į aršias kalbas ir su asistentais užsidarė savo kambaryje.

Raudoną kortelę užsidirbęs C.Ronaldo privalės praleisti rungtynes prieš "Young Boys" ir "Man Utd".

Straipsnio įvertinimas: 3 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (7)

M-NUS
12 8 09-20 11:18
ardexz:
matomai arbitras jaucia kazkokia antipatija Ronaldo, zmogus, kuris neturi sirdies. Mane siutina tokia raudona kortele ne delto kokia priezastim ji parodyta o delto, kad CR7 praleis kelione i oldtrafford o zodis CR7 butent ir gime Old trafforde, manau butent del sios priezasties CR ir verke, nu skaudu matyt...
Tu turbūt vienas iš tų žmonių, kuriems atrodė, kad Buffonui neturėjo raudonos duot, nors buvo pražanga, nu nes Buffonas. Jeigu jums atrodo, kad dėl kažkokių simpatijų, futbolo sentimentų ir panašių faktorių turi būti daromos išimtys - futbolas ne jums.