Įpykęs P.Nedvedas bandė išaiškinti teisybę rungtynių teisėjui

Turino "Juventus" ekipa sėkmingai pradėjo pasirodymą UEFA Čempionų lygoje, kai H grupės mače išvykoje 2:0 nugalėjo "Valencia".

Tačiau šios rungtynės plačiai nuskambėjo pasaulyje dėl diskutuotino teisėjo Felixo Brycho sprendimo pirmajame kėlinyje iš aikštės išvaryti svečių snaiperį Cristiano Ronaldo.

Kaip rašo "Marca", vokiečio sprendimo įsiutintas "Juventus" viceprezidentas Pavelas Nedvedas bandė išsiaiškinti su arbitru.

Per ilgąją pertrauką čekas kartu su kitais Turino klubo vadovais užsipuolė koridoriumi einantį F.Brychą, kuris stengėsi nesivelti į aršias kalbas ir su asistentais užsidarė savo kambaryje.

Raudoną kortelę užsidirbęs C.Ronaldo privalės praleisti rungtynes prieš "Young Boys" ir "Man Utd".