Visos rungtynės
Ar pritariate Superlygos įkūrimui?
  • Taip, lauktų nemažai įdomių grandų dvikovų
  • Ne, tinkamesnis yra dabartinis Čempionų lygos variantas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Ispanijos futbolas už Atlanto: "La Liga" pasirašė sensacingą sutartį su amerikiečių įmone


2018-08-16 13:43:49 La Liga

"La Liga" pranešė netikėtas naujienas - lygos prezidentas Javieras Tebas pasirašė sutartį su NFL įkūrėjo Stepheno Rosso valdoma "Relevent Sports" įmone.

"La Liga" įsipareigojo, kad jau nuo šio sezono šalies pirmenybių rungtynės bus žaidžiamas ir už Atlanto - Jungtinėse Amerikos Valstijose bei Kanadoje.

Kol kas nežinoma, kiek iš visų 38 turų įvyksiančių rungtynių žadama organizuoti Šiaurės Amerikoje, tačiau sprendimas jau buvo priimtas ir kai kurios "La Liga" pirmenybių rungtynės kelsis į JAV ir Kanadą. Sutartis sudaryta net 15 metų.

Viso to tikslas - siekis dar labiau išpopuliarinti Ispanijos lygą bei sugeneruoti kur kas didesnes pajamas. "La Liga" šiuo metu pagal pajamas stipriai nusileidžia "Premier" lygai, todėl lygos vadovai ieškojo sprendimų, kurie galbūt ir pradžiugins gerbėjus Amerikoje, tačiau sukels nemažą chaosą Ispanijoje.

"Relevent Sports" kasmet taip pat organizuoja draugišką stipriausių Europos komandų turnyrą JAV - Čempionų taurę. Šis turnyras Amerikoje susilaukdavo didžiulio susidomėjimo, todėl buvo nuspręsta už Atlanto perkelti net ir oficialias rungtynes.

Kol kas sunku įsivaizduoti, kad bent viena iš "El Clasico" atstovių sutiktų iškeisti savo stadioną su žiūrovais į rungtynes Majamyje ar kitame mieste, tačiau dar sunkiau suvokti, ar amerikiečiai tikrai ateis į stadionus, jeigu tarpusavyje žais "Rayo Vallecano" su "Real Valladolid".

 

Straipsnio įvertinimas: 7 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (24)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Marčius33
7 30 08-16 14:12
UEFA skrendi į kokią Anglija, La liga skrendi į ameriką, nu nebus keista kai žaidėjai nebenorės keltis į La Liga.
Napalys
0 2 08-16 14:19
Įdomu, kokia klubų nuomonė... ir fanų, kurie nusipirkę abonementus
Šerlokas
1 2 08-16 15:14
gg:
cia konkretus nuovargis zaidejams bus, o top 4 klubam kurie zais UCL aplamai
Nu konkretus nuovargis nu!!!! Ble gaunant Leniną į savaite .... du kartus papildomai nuskristi į status su extra biznio klase!!! Nu ble.... nebesvaikit dėl tu primadonu.... jau tie tikrai nenukentės, ne su Ryanair skris gi jomajo! O vat kaip federacija spręs su sirgaliais susijusius keblumus tai jau idomu.... kaip ten bus su sezono bilietus turinčiais? Va kur klausimas o ne išpuolė milijonieriai pavaros miegodami super klases lėktuvuose ...
MettaworIdpeace
2 2 08-16 17:32
Tai jei jau siela parduot, tai reikejo kinieciams, ten dar didesne rinka. Patys amerikieciai verziasi ten
Šerlokas
1 1 08-16 15:18
*lemona