Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Istorijos pabaiga: "Man Utd" susitarė dėl rekordinio H. Maguire'o perėjimo


Harry Maguire'o istorijoje netrukus bus padėtas galutinis taškas. Anglijos žiniasklaida skelbia, kad "Manchester United" ir "Leicester City" klubams galiausiai pavyko susitarti dėl anglo perėjimo.

"Telegraph" pirmieji pranešė, kad "Leicester" priėmė 85 mln. svarų sterlingų pasiūlymą už 26-erių metų gynėją. Netrukus apie susitarimą paskelbė ir kiti didieji šaltiniai – "Sky Sports" bei BBC.

Tiesa, abu minėti šaltiniai teigia, kad transfero suma nesieks daugiau nei 80 mln. svarų. Net ir tokiu atveju H. Maguire'as taps brangiausiu visų laikų gynėju – iki šiol šis rekordas priklausė Virgilui van Dijkui.

Pats H. Maguire'as su "Man Utd" susitarimą pasiekė jau prieš kelias savaites, tačiau derybos užsitęsė dėl "Leicester" prašomos sumos.

Anglijos rinktinės atstovas "Leicester" garbę gynė nuo 2017 metų. Per du sezonus jis spėjo sužaisti 76 rungtynes ir įmušti penkis įvarčius.

Straipsnio įvertinimas: 8 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (24)

Waj
 Waj
7 42 08-02 18:17
Na, reik tiketis, kad mu skautai izvelge jame daugiau nei kad dauguma musu mato ir siam zaidejui reikia pakilimo i aukstesni lygi, kad parodytu visa save. Bet kokiu atveju geras zaidejas, kuris verkiant reikalingas po baily traumos. Neskaiciuokim svetimu pinigu
3 29 08-02 18:44
Visi juokėtes is LFC kaip pirko VvD, db visi lojat del MU sprendimo, duokit laiko gal ir šis seniukas parodis kad vertas kiekvieno cento
 0000
5 13 08-02 22:31
Butu olandas, siaip realiai bet kas, tik ne anglas, butu dave 40-45mln., nu max 50.
5 7 08-03 00:58
United'as vertina jaunus žaidėjus.. Iš karto į ateitį žiūri. Sveikinimai fu fanams pastiprins gynybą šitas tai tikras.
0 0 08-03 11:08
DYBALA DEAL HELD UP BY PERSONAL TERMS Sky in Italy are reporting that the Paulo Dybala-Romelu Lukaku swap deal involving Manchester United and Juventus is being held up because Dybala has not yet agreed personal terms with United. There is no agreement yet on wages and image rights. Dybala also does not want his wages to be reduced by 25% if Man Utd fail to qualify for the Champions League.