Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

Italijos ir Ukrainos rinktinių susitikime - lygiosios


2018-10-10 23:45:06 Draugiškos rungtynės Italija Ukraina

Genujuje trečiadienį vakare buvo sužaistos draugiškos rungtynės tarp Italijos ir Ukrainos vyrų rinktinių.

Roberto Mancini auklėtiniai pratęsė savo pergalių badą ir su Ukraina išsiskyrė taikiai - 1:1. 55-ąją minutę Federico Bernardeschi išvedė italus į priekį, tačiau jau po septynių minučių ukrainiečiai atstatė lygybę.

Rungtynėse vyravo atakuojantis futbolas - italai iš viso atliko net 20 smūgių, iš kurių septyni buvo į vartų plotą. Ukraina taip pat nebuvo užsidariusi gynyboje - 12 smūgių link varžovų vartų.

Italijai šios lygiosios pasitikėjimo nepridės - jie nesugeba laimėti jau penktas rungtynes iš eilės. Jų metų italai taip pat nesugebėjo įveikti Lenkijos ir Nyderlandų, o nuo Prancūzijos ir Portugalijos apskritai gavo antausį.

Rezultatas:

Italija 1 - 1 Ukraina
55' [1 - 0] F. Bernardeschi
62' [1 - 1] R. Malinovskis

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Boba
0 4 10-11 08:55
as nesuprantu ka jis cia eksperimentuoja.. nahren ta false 9 eksperimentuot.nu tu pastatyik Immobile strikeriu ir viskas.silpnas tas mancinis treneriukas oi silpnas
Kristy
0 4 10-11 00:46
Nezinau italija nesiziuri
Maniau
0 3 10-11 00:03
Dvejopi jausmai. Abi mano mėgstamos komandos nežinojau ką palaikyti. Akivaizdu kad naujasis Italijos treneris ieško naujo rinktinės braižo. Ukrainiečiai nustebino be Yarmolenko starte ir be talentingojo Tsygankov.
n1
1 1 10-11 11:54
Nuo kada Italija su 4 gynejais? visada 3 stato Bonucci Barzagli Chiellini, ir Balotelis turi but striker, tada dar kazkoks judesys vyksta, dabar insigne centre, barelos kazkokie, chiesa puolime..