Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Izraelio žiniasklaida apie "Maccabi" pasirodymą: "Tiesiog gėdinga"


Rolandas V. Eidvilas, lrytas.lt 2019-08-09 11:42:41 Europos lyga FK Sūduva Maccabi Tel Aviv FC

Nors Marijampolės „Sūduvos“ ir Tel Avivo „Maccabi“ futbolininkai kitą savaitę dar žais Europos lygos atrankos trečiojo etapo atsakomąsias rungtynes, Izraelio žiniasklaida jau laidoja savo šalies čempionus, rašo lrytas.lt.

Izraeliečiai smarkiai nusivylė aiškiu favoritu laikyto „Maccabi“ pralaimėjimu pirmajame mače ir nebetiki, kad šis klubas gali įveikti Lietuvos čempionus.

Pirmųjų rungtynių rezultatas – Netanijos stadione „Sūduvos“ iškovota pergalė 2:1 – Izraelio futbolo apžvalgininkus ir nustebino, ir papiktino.

„Tiesiog gėdinga“, – nuaidėjus teisėjo švilpukui antraštėje parašė Izraelio sporto svetainė one.co.il. „Sutrypti“, – antraštėje skelbė kita interneto svetainė sport5.co.il, straipsnyje pabrėžusi, kad nors „Maccabi“ pralaimėjo nedideliu skirtumu, žaidė daug prasčiau negu svečiai iš Lietuvos.

Santūriau situaciją įvertino „Israelhayom“ interneto svetainė, kurios antraštėje buvo parašyta „Sudėtinga“.

„Ne paslaptis, kad sezono pradžioje „Maccabi“ žaidimas nuvylė, tačiau sunku patikėti, kad Izraelio čempionai savo aikštėje pralaimėjo popieriuje aiškiai silpnesnei komandai. Bet varžovai buvo silpnesni tik popieriuje. Vladimiro Iličiaus „geltonieji“ pirmajame kėlinyje atrodė visiškai praradę žadą ir buvo sunaikinti, jie tik vieną kartą grasino varžovų vartams.

Lietuviai žaidė ramiai ir saugiai, o 76-ąją min. sugebėjo įmušti antrą kartą. Atrodo, kad „Maccabi“ europinis sezonas priartėjo prie pabaigos. Ko gero, net didžiausi optimistai netiki, kad Izraelio čempionai gali svečiuose laimėti dviejų įvarčių skirtumu“, – rašė one.co.il.

Šios interneto svetainės manymu, geriausias rungtynių futbolininkas buvo pirmąjį įvartį įmušęs „Sūduvos“ gynėjas Samiras Kerla. „S.Kerla įmušė pirmąjį įvartį, beatodairiškai kovojo visas rungtynes ir buvo geriausias žaidėjas“, – bosnio žaidimą apžvelgė one.co.il.

„Varžovai pasityčiojo iš „Maccabi“, tvirtino sport5.co.il. – Iškritęs iš Čempionų lygos, Tel Avivo klubas žaidė dar blogiau ir Europos lygos trečiajame etape jį pažemino „Sūduva“. Užduotis patekti į kitą etapą dabar atrodo lyg neįmanoma misija. Vos prieš dvi savaites V.Iličiaus vyrai pralaimėjo „Cluj“ komandai 0:1, bet palyginti su šio vakaro rungtynėmis, anąkart „Maccabi“ žaidė visai gerai.

Straipsnio įvertinimas: 14 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (4)

Benderis
27 13 08-09 12:53
Lietuviai yra zydsaudziai tai ju kraujyje..