Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Carragheris apie "Liverpool" gynybą: lyg žiūrėčiau vaikų futbolą


Buvęs „Liverpool“ ekipos gynėjas Jamie Carragheris nesusilaikė ir po 3:3 lygiųjų su „Sevilla“, griežtai pasisakė apie „raudonųjų“ žaidimą.

„Liverpool“ ekipos legenda negailėjo kritikos „Liverpool“ ekipos gynybai, o ypač Alberto Moreno.

„Liverpool“ ekipa pimravo 3:0 prieš „Sevilla“ Čempionų lygos rungtynėse, tačiau antroje rungtynių dalyje praleido tris įvarčius ir iškovojo tik tašką.

„Didelis klausimas prieš šias rungtynes buvo – ar gali „Liverpool“ gynyba susitvarkyti su „Sevilla“ atmosfera. Jaučiau prieš rungtynes, kad atsakymas yra ne, bet nemaniau, kad bus taip blogai, ypač antroje pusėje.

Nemaniau, kad „Liverpool“ išlaikys sausus vartus kai pirmavo 3:0, bet tai kaip jie dalino įvarčius ir atidavė visą rungtynių kontrolę – jaučiausi lyg žiūrėčiau vaikų futbolą.

Žaisdami jų stadione, tu turi užtildyti jų fanus. „Liverpool“ tai ir padarė mušdami įvarčius. Bet po pertraukos „Sevilla“ tiesiog atskrido. Gynyba dalino kvailus baudos smūgius, kas pažadino žiūrovus, pakėlė žaidėjus ir privertė teisėjus rodyti geltonas korteles. Du įvarčiai krito iš standartinių situacijų.

Kita bauda buvo baudos aikštelėje iš Alberto Moreno. Tai yra neįtikėtina, matyti tokį sprendimą iš žaidėjo, kuris žaidžia Čempionų lygoje“, - griežtai kalbėjo J. Carragheris. 

Straipsnio įvertinimas: 7 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes