Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Cesaras atskleidė, kaip J. Mourinho jam atsiuntė žinutę su I. Casillasą niekinančiu turiniu


Buvęs Milano „Inter” vartininkas Julio Cesaras atskleidė, ką jam 2013 metais apie tuometinį Madrido „Real” simbolį Ikerą Casillasą jam telefonu rašė Jose Mourinho.

J. Mourinho dirbo su abiem vartininkais, tačiau tik su I. Casillasu turėjo ne pačius geriausius santykius. Strategas ispaną buvo kurį laiką pavertęs atsarginiu vartininku, o spaudoje buvo kalbėta ir apie jų ginčus rūbinėje.

J. Cesaras duodamas interviu tik patvirtino, kad J. Mourinho pyktis ant I. Casillaso buvo itin didelis.

„Kai 2013 metais po Konfederacijų taurės finalo ėjau atsiimti „Auksinių pirštinių” apdovanojimo buvau užsivilkęs Casillaso marškinėlius. Tokiu būdu norėjau jam parodyti pagarbą.

Tačiau tada telefonu gavau žinutę nuo Mourinho, kuris man rašė, jog ne aš, o Casillasas turėtų vilkėti mano marškinėlius ir, kad aš su viena ranka galėčiau atremti daugiau smūgių nei jis su visomis savo kūno dalimis”, - „SportTV” televizijai Brazilijoje pasakojo J. Cesaras.

J. Mourinho tuo metu jau buvo be darbo - jis po 2013 metų sezono buvo atleistas iš „Real”.

Straipsnio įvertinimas: 9 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Gvardmauro
9 47 04-19 15:03
Tokie Puvėkai psichologiškai gali nužudyti ne vieną žaidėją ... O psichologija sporte lb. svarbi ... Gaila Ikero, ne vienam šis durnius sušiko gyvenimą... į snukį pažiūrėjus aišku kas per tipas Mauras... Portugalų mazgotė, kaip gerai kažkas čia pastebėjo ...
:)
7 39 04-19 15:32
Visur kur dirba jis randa zaideja ar net du kuriuos zlugdo paichologiskai... Reale Ikeras, Chelsea Mata su De Bryune, o dabar Manchesteri Martial ir Pogba... Gaila zaideju, turbut sunku dirbt su tokiu zmogum
Sad
10 32 04-19 14:55
Šlykštynė. Nuo to ir prasidėjo Ikero formos kritiimai. Kas žino, gal ir būtų užbaigęs karjerą jei ne šito mėšliaus asmeniškumai. Ačiū dievui, kad madride nebeliko šito šūdo (Mauro), man jo kitaip ir vadintis nesinori.
ziedas
5 16 04-19 15:10
ka moka tai moka, tas pasiputes pizonas
Gvardmauro
0 8 04-19 17:07
admin:
Matai kiek mazai tereikia? Imeti kuo debilesne mourinho foto, uzdedi provokacine antraste, ir tu jau loji, o ko loji ne pats nezinai.
Nereikia nė tos foto... Paklausyk kaip jis interviu duoda... Man keista iš vis kad jį samdo ... Visiems geras nebūsi bet pasipūtimo pas šį žmogelį ryškiai per daug ...