Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Kloppas: "Po mūsų atvykstančios komandos supras, kaip sunku laimėti "Southampton" aikštėje"


Jurgenas Kloppas liko patenkintas savo auklėtinių pasirodymu rungtynėse su "Southampton", kuriose pirmieji praleido įvartį.

Dėl titulo vis dar kovojantis "Liverpool" klubas penktadienį išvykoje rezultatu 3:1 palaužė "Southampton". "Raudoniesiems" teko paplušėti – į priekį jie įsiveržė tik 80-ąją minutę.

Pasak J. Kloppo, jo nenustebino toks geras "Southampton" žaidimas, mat šio sezono viduryje atvykęs Ralphas Hasenhuttlas visiškai pakeitė šios komandos veidą.

"Tai buvo nuostabi pergalė. Vaikinams iškart pasakiau, kad turime gerą mentalitetą", – po mačo sakė J. Kloppas. – Įvarčiai, kuriuos šiandien mušėme, buvo aukščiausios klasės – fantastiškas Mo reidas ir nuostabus Firmino perdavimas Hendersonui".

"Visi, kurie atvyks čia po mūsų, supras, kaip sunku čia laimėti. Būtent dėl šios priežastis pergalė yra dar saldesnė. Esu be galo laimingas, kad išnešėme sveiką kailį.

Atvykome čia žinodami, koks sudėtingas varžovas yra "Southampton". Tai visiška kita komanda, kuri buvo prieš Ralpho atvykimą. Jie žaidė 5-4-1 išsidėstymu, todėl mums reikėjo prasibrauti pro devynių žaidėjų sieną. Visa šių rungtynių problema buvo tai, kad mes jų nespaudėme. Galėjome ir geriau išnaudoti laisvas erdves", – pridūrė J. Kloppas.

"Liverpool" iki "Manchester City" rungtynių vėl turės dviejų taškų pranašumą lyderio pozicijoje.

Straipsnio įvertinimas: 5 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes