Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Kloppas prieš atsakomąjį mačą su "Barca": "Liverpool" niekada nesitraukia iš kovos"


UEFA Čempionų lygoje šį vakarą paaiškės pirmasis šio sezono finalo dalyvis. Į Madride vykstančią finalo dvikovą pateks "Barcelona" arba "Liverpool".

Šiuo metu Jurgeno Kloppo kariaunai sunkiai šviečiasi scenarijus su laiminga pabaiga – "raudonieji" pirmąjį susitikimą Katalonijoje pralaimėjo rezultatu 0:3, todėl šiandien yra priversti mušti mažiausiai tris įvarčius. Lyg to būtų negana, komandai negalės padėti nei Mohamedas Salah, nei Roberto Firmino.

Prieš akistatą kalbėjęs J. Kloppas pareiškė, kad komandos tikėjimas savo galimybės niekur nėra dingęs.

"Šiandien mums neužtenka tiesiog laimėti rungtynes – mums reikia laimėti visą pusfinalio seriją. Po to, kas nutiko Ispanijoje, mums tai yra didžiulis iššūkis. Iškart po rungtynių pasakiau, kad dabar nėra laikas "pradaryti burną" ir rėkti apie tai, kas greičiausiai nutiks grįžus į Angliją", – kalbėjo strategas.

"Mūsų sirgaliai, kaip ir varžovai, yra protingi ir supranta, kokia tai yra situacija. Jie turi pranašumą, mes – ne. Abu klubai taip pat yra protingi, todėl supranta, kad šioje poroje dar nėra sudėti galutiniai taškai. Mes esame "Liverpool" klubas, todėl turime išeiti ir žaisti, o tada ir pamatysime, kaip viskas susiklostys.

Vienas dalykas, kurį žino varžovai ir žmonės "Anfield" stadione, tai, kad ši "Liverpool" komanda niekada nesustoja. Šis "Liverpool" niekada nepasitraukia. Šis "Liverpool" visada atiduota visas jėgas. Nepriklausomai nuo to kas atsitiks, mes nepaliksime aikštės dėl kažko apgailestaudami. Mūsų komandoje negalioja frazė "o jeigu", – pridūrė J. Kloppas.

Straipsnio įvertinimas: 7 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (9) Seniausi (9) Geriausi (9) Anoniminiai (7)

1 7 05-07 17:06
2005-ais finale irgi buvo 0:3... svarbu kad vartininkas prisimintų Dudek'o judesius
Payet8
 Payet8
4 10 05-07 14:47
Taip iškrito Barsa nuo Romos pirmas laimėję 4:1,bet manau pasimokė iš to ir šįkart keliaus toliau.
0 2 05-07 14:55
arasj7:
Ei Klopai,Klopai ---ne gtau nugalėti Barsa...Sunku pasakyti kas laimės.Statau už lygesias.: 0-0, 2-2, ir t.toliau.Toliau išeis Barselona.
Statau už tavo rašyba
0 1 05-08 00:00
nu va kaip žiauriai apsirikau. nebuvo penalkių
2 2 05-07 15:04
Nu sekmės Liverpool'iui įveikt Katalonišką gynybą, O Barcelonai sekmės praeinat sunkumus Anfielde.